Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Уролог

Уролог
Про напрям
Ми лікуємо
Лікарі
Про напрям

Дитячі урологи спеціалізуються на ранній діагностиці, консервативному і хірургічному лікуванні захворювань сечостатевої системи. Наш пріоритетний напрям – ендоскопічна та лапароскопічна хірургія, реконструктивні операції при вроджених вадах нирок, сечового міхура, статевих органів у дітей. Використання сучасних методик дозволяє скоротити до мінімуму перебування дитини в стаціонарі, знизити ризик ускладнень, пришвидшити реабілітацію та повне відновлення. Дитячі урологи клініки виконують «ювелірну» роботу за допомогою хірургічних інструментів, спеціально розроблених для дітей, та збільшувальної техніки.

Ми лікуємо найскладніші випадки. Наші лікарі допомагають маленьким пацієнтами з вродженими аномаліями сечостатевої системи, зокрема вадами розвитку зовнішніх статевих органів. Хірургічна корекція гіпоспадії та епіспадії проводиться відповідно до сучасних стандартів і технік, прийнятих в Європі та США. Також ми оперуємо дітей з рідкісною та важкою вадою розвитку – екстрофією сечового міхура.

До наших фахівців часто звертаються батьки пацієнтів, які раніше лікувалися в інших закладах та отримали незадовільні результати або ускладнення хірургічного втручання, наприклад нориці неоуретри. Професіонали, які працюють в нашій клініці, можуть виправити наслідки та косметичні дефекти після невдалого попереднього втручання.

Також ви можете звернутися до дитячого уролога на консультацію в поліклініці, якщо дитина має розлади сечовипускання (зокрема, нічне нетримання сечі – енурез) або гострі та хронічні інфекції сечовивідних шляхів. В клініці працюють власна лабораторія та діагностичне відділення. Для нас найголовніше – це комфорт маленького пацієнта та швидке одужання.


Ми лікуємо
Лікарі
Устенко Геннадій Миколайович Устенко Геннадій Миколайович
  • Лікар-уролог дитячий
  • Кандидат медичних наук
  • Категорія вища
  • 34 роки медичного стажу
Уролог
Уролог
Уролог

Чому "Оберіг"?

  • Дитячі урологи найвищого рівня;
  • лапароскопічні та ендоскопічні методики лікування;
  • шовний матеріал та інструментарій провідних виробників світу;
  • сучасний наркоз що добре переноситься дітьми;
  • швидкий і зручний збір аналізів для госпіталізації.


Отзывы наших пациентов
Ольга

13.05.2019

Устенко Геннадий Николаевич

Наша сім'я висловлює щиру подяку Геннадію Миколайовичу за професіоналізм, доброту і уважність. Півтора місяці тому моя дитина, до слова, вже підліток, був прооперований. 13 років л...

Альона

22.08.2020

Устенко Геннадий Николаевич

Одним словом - СПЕЦІАЛІСТ. Неодноразово оперувалися, хоча Геннадій Миколайович виправляв помилку попереднього "уролога". Спасибі, мало сказати. Дай Бог здоров'я і терпіння таким лі...

Ольга

04.04.2020

Устенко Геннадий Николаевич

Ще в пологовому будинку нашому синові поставили діагноз "гіпоспадія". Сказати, що я була шокована, - це нічого не сказати. Прямо там почала шукати в інтернеті, що з цим робити. Чес...