Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Пластична хірургія

Пластична хірургія
Про напрям
Лікарі
Про напрям

Універсальна клініка «Оберіг» включає спеціалізований підрозділ, який здійснює мрії про красу, – Центр пластичної хірургії "Oberig Beauty". Пацієнти Центру рекомендують його послуги своїм друзям та близьким. Чому довіряють "Oberig Beauty"?

Пластична хірургія в нашій клініці – це професійність, конфіденційність, турбота не тільки про зовнішній вигляд, але і здоров’я.

Операційні клініки устатковані найбільш сучасним обладнанням. Для проведення пластичних операцій використовується нешкідливий наркоз з севораном, а також мінімально травматичні мікрохірургічні та ендоскопічні техніки.

В стаціонарі пацієнт перебуває в комфортабельній палаті і отримує якісний догляд та турботу медичного персоналу. Наші клієнти швидко повертаються до свого повсякденного життя з відмінним результатом пластичної хірургії.

Ми виконуємо наступні операції:

Якщо ви хочете змінити своє життя на краще, здобути красу, позбавитися від наслідків травм – звертайтесь в Універсальну клініку «Оберіг». Не відкладайте здійснення своєї мрії! Ми вам допоможемо!

Лікарі
Петах Андрій Ласлович Петах Андрій Ласлович
 • Пластичний хірург
 • 24 роки медичного стажу
 • Кандидат медичних наук
Караванов Дмитро Вадимович Караванов Дмитро Вадимович
 • Пластичний хірург
 • Щелепно-лицевий хірург
 • Вища категорія
 • Член UAPRAS, USAM, AOCMF
 • Загальний хірургічний стаж 26 років, з них 20 років в пластичній, реконструктивній та естетичній хірургії
 • Дорослий і дитячий щелепно-лицевий хірург
Пластична хірургія Чому "Оберіг"?

Оскільки "Oberig Beauty" входить в Універсальну клініку «Оберіг», ми використовуємо потужні діагностичні та лабораторні можливості клініки. Крім того, залучаємо спеціалістів інших направлень, щоб комплексно позбавити пацієнта дефектів зовнішності і супутніх захворювань. В одній команді з пластичними хірургами працюють хірурги-отоларингологи, судинні хірурги, мамологи, щелепно-лицеві хірурги і т.д.

Отзывы наших пациентов
Лада

25.11.2021

Караванов Дмитрий Вадимович

Караванов Дмитро Вадимович чудовий Лікар-Хірург та справжній Професіонал. Щиро раджу звертатись до цього лікаря, зокрема, у випадках, що стосуються дітей. Краще з самого початку зв...

Гульнара

03.03.2020

Караванов Дмитрий Вадимович

Хочу висловити подяку Караванову Дмитру Вадимовичу. Це єдиний лікар, який погодився видалити ретаційну кісту моїй дитині із застосуванням місцевої анестезії, незважаючи на маленьки...

Ольга

02.02.2020

Караванов Дмитрий Вадимович

Дмитро Вадимович професіонал у своїй справі! Дуже уважний підхід, чіткі рекомендації і прогнози результату. Дуже приємно, коли з Тобою спілкуються на рівних, не відмахуючись, докла...

Що таке пластична хірургія

Область медицини, яка займається корекцією дефектів обличчя та тіла людини — це пластична хірургія. Таке оперативне втручання виправляє вроджені та набуті деформації, усуває аномалії. Операція може бути призначена за медичними показниками або ж бути особистим вибором людини. Вона дозволяє створити привабливі форми тіла та правильні пропорції обличчя, коректувати вікові зміни, зробити ідеальну фігуру, видалити зайві жирові відкладення, збільшити груди, виправити форму носа. 

Пластична хірургія в Україні продовжує стрімко розвиватись. У нас працюють висококваліфіковані спеціалісти, які гарантують якісний результат. Це медицина краси, яка дозволяє виправити наслідки різних травм та пошкоджені тканини. Для багатьох людей — це можливість покращити якість життя та вирішити психологічні та фізичні проблеми зі здоров’ям.

Клініка пластичної хірургії: поширені процедури

Пластична хірургія в Києві представлена великим вибором різноманітних процедур. Усі операції виконують на сучасному обладнанні, а також із застосуванням безпечного наркозу. Популярні процедури:

 • зміна контурів та пропорцій обличчя;

 • ліпосакція (видалення жирової тканини);

 • отопластика (зміна зовнішнього вигляду вушних раковин);

 • реконструкція та збільшення молочних залоз;

 • блефаропластика (операція на повіках);

 • корекція шрамів та рубців;

 • J-ліфтинг (підтяжка обличчя).

Окрім косметичних процедур, клініки пластичної хірургії у Києві займаються лікуванням деяких захворювань. Наприклад, проводять лікування гінекомастії, грижових дефектів передньої черевної стінки, видаляють доброякісні новоутворення на шкірі, виправляють викривлену носову перегородку.

Пластична хірургія: як підготуватись до процедури

Невіддільна частина успішної операції — це правильна підготовка. Попередньо слід пройти усі обстеження, щоб оцінити стан здоров’я пацієнта. На первинній консультації лікар проводить огляд, обговорює бажаний і можливий результат корекції. Оскільки естетична пластична хірургія проводиться за бажанням особи, лікар може уточнити причини операції. Важливий психічний стан клієнта. В деяких випадках хірург може відмовитись від проведення операції. Якщо ж лікар і пацієнт порозумілись, тоді починається підготовка. Складається 3D модель бажаного результату та після всіх аналізів призначається день операції. Команда хірургів дотримується попередньо розробленого плану. Вважається, що найскладніші — це перші години після операційного втручання. Може спостерігатись нудота, слабкість, запаморочення. Але хірурги рекомендують вставати з ліжка вже в перший день, щоб уникнути утворення тромбів в судинах. Період відновлення це:

 • регулярні перев’язки (при потребі), приймання медикаментів;
 • післяопераційне та подальше спостереження в стаціонарі;
 • консультування в процесі всього періоду лікування.

Як швидко пацієнт зможе повернутись до повноцінного життя, залежить від стану його здоров’я та складності операції. 

Клініки пластичної хірургії у Києві відповідають на поширені запитання

Сьогодні в народі досі побутує багато міфів щодо пластичної хірургії. Наші лікарі допоможуть відповісти на популярні запитання:

 • З якого віку дозволена пластична хірургія? З 18 років.
 • Від чого залежить успіх операції? Якісний результат — це робота як лікаря, так і пацієнта. Щоб відновлення пройшло швидко, слід дотримуватись усіх рекомендацій.
 • Чому лікар відмовляється робити операцію? Це зумовлено медичними показниками та станом здоров’я пацієнта. Інколи бажання пацієнта просто неможливо втілити в життя. 
 • Чи безпечні грудні імпланти? Сучасні імпланти міцні та максимально біосумісні. Тому ризик їх пошкодження дуже низький. Моделі не відрізняються від натуральних грудей, а виробники дають довічну гарантію. 
 • Який вид операції має найдовший період відновлення? Це залежить від індивідуальних особливостей організму, але за спостереженнями лікарів найтриваліша реабілітація у ринопластики.