Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Пластична хірургія

Пластична хірургія
Про напрям
Лікарі
Про напрям

Універсальна клініка «Оберіг» включає спеціалізований підрозділ, який здійснює мрії про красу, – Центр пластичної хірургії "Oberig Beauty". Пацієнти Центру рекомендують його послуги своїм друзям та близьким. Чому довіряють "Oberig Beauty"?

Пластична хірургія в нашій клініці – це професійність, конфіденційність, турбота не тільки про зовнішній вигляд, але і здоров’я.

Операційні клініки устатковані найбільш сучасним обладнанням. Для проведення пластичних операцій використовується нешкідливий наркоз з севораном, а також мінімально травматичні мікрохірургічні та ендоскопічні техніки.

В стаціонарі пацієнт перебуває в комфортабельній палаті і отримує якісний догляд та турботу медичного персоналу. Наші клієнти швидко повертаються до свого повсякденного життя з відмінним результатом пластичної хірургії.

Ми виконуємо наступні операції:

Якщо ви хочете змінити своє життя на краще, здобути красу, позбавитися від наслідків травм – звертайтесь в Універсальну клініку «Оберіг». Не відкладайте здійснення своєї мрії! Ми вам допоможемо!

Лікарі
Караванов Дмитро Вадимович Караванов Дмитро Вадимович
  • Пластичний хірург
  • Щелепно-лицевий хірург
  • Вища категорія
  • Член UAPRAS, USAM, AOCMF
  • Загальний хірургічний стаж 26 років, з них 20 років в пластичній, реконструктивній та естетичній хірургії
  • Дорослий і дитячий щелепно-лицевий хірург
Петах Андрій Ласлович Петах Андрій Ласлович
  • Пластичний хірург
  • 24 роки медичного стажу
  • Кандидат медичних наук
Пластична хірургія Чому "Оберіг"?

Оскільки "Oberig Beauty" входить в Універсальну клініку «Оберіг», ми використовуємо потужні діагностичні та лабораторні можливості клініки. Крім того, залучаємо спеціалістів інших направлень, щоб комплексно позбавити пацієнта дефектів зовнішності і супутніх захворювань. В одній команді з пластичними хірургами працюють хірурги-отоларингологи, судинні хірурги, мамологи, щелепно-лицеві хірурги і т.д.

Отзывы наших пациентов
Лада

25.11.2021

Караванов Дмитрий Вадимович

Караванов Дмитро Вадимович чудовий Лікар-Хірург та справжній Професіонал. Щиро раджу звертатись до цього лікаря, зокрема, у випадках, що стосуються дітей. Краще з самого початку зв...

Гульнара

03.03.2020

Караванов Дмитрий Вадимович

Хочу висловити подяку Караванову Дмитру Вадимовичу. Це єдиний лікар, який погодився видалити ретаційну кісту моїй дитині із застосуванням місцевої анестезії, незважаючи на маленьки...

Ольга

02.02.2020

Караванов Дмитрий Вадимович

Дмитро Вадимович професіонал у своїй справі! Дуже уважний підхід, чіткі рекомендації і прогнози результату. Дуже приємно, коли з Тобою спілкуються на рівних, не відмахуючись, докла...