Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Plastic surgery

Plastic surgery
About the direction
Doctors
About the direction

Універсальна клініка «Оберіг» включає спеціалізований підрозділ, який здійснює мрії про красу, – Центр пластичної хірургії "Oberig Beauty". Пацієнти Центру рекомендують його послуги своїм друзям та близьким. Чому довіряють "Oberig Beauty"?

Пластична хірургія в нашій клініці – це професійність, конфіденційність, турбота не тільки про зовнішній вигляд, але і здоров’я. Центром "Oberig Beauty" керує пластичний хірург Дмитро Володимирович Слоссер (широко відомий завдяки участі в телепрограмах «Моє нове життя» та «Поверніть мені красу»), який оперує на високому міжнародному рівні, маючи багатий зарубіжний досвід.

Операційні клініки устатковані найбільш сучасним обладнанням. Для проведення пластичних операцій використовується нешкідливий наркоз з севораном, а також мінімально травматичні мікрохірургічні та ендоскопічні техніки.

В стаціонарі пацієнт перебуває в комфортабельній палаті і отримує якісний догляд та турботу медичного персоналу. Наші клієнти швидко повертаються до свого повсякденного життя з відмінним результатом пластичної хірургії.

Ми виконуємо наступні операції:

Якщо ви хочете змінити своє життя на краще, здобути красу, позбавитися від наслідків травм – звертайтесь в Універсальну клініку «Оберіг». Не відкладайте здійснення своєї мрії! Ми вам допоможемо!

Doctors
Karavanov Dmytro Karavanov Dmytro
  • Plastic surgeon
  • Maxillofacial surgeon
  • Doctor of the highest category
  • Member of UAPRAS, USAM, AOCMF
  • Surgical experience of 26 years, including 20 years in plastic, reconstructive and aesthetic surgery
Petah Andriy Laslovych Petah Andriy Laslovych
  • Plastic surgeon
  • 24 years of medical experience
  • Candidate of Medical Sciences
Plastic surgery Why "Oberig"?

As Oberig Beauty is part of the Oberig Universal Clinic, we use the clinic's powerful diagnostic and laboratory capabilities. In addition, we involve specialists in other areas to comprehensively rid the patient of defects in appearance and comorbidities. Otolaryngologists, vascular surgeons, mammologists, maxillofacial surgeons, etc. work in a team with plastic surgeons

Отзывы наших пациентов
Гульнара

03.03.2020

Караванов Дмитрий Вадимович

Хочу висловити подяку Караванову Дмитру Вадимовичу. Це єдиний лікар, який погодився видалити ретаційну кісту моїй дитині із застосуванням місцевої анестезії, незважаючи на маленьки...

Лада

25.11.2021

Караванов Дмитрий Вадимович

Караванов Дмитро Вадимович чудовий Лікар-Хірург та справжній Професіонал. Щиро раджу звертатись до цього лікаря, зокрема, у випадках, що стосуються дітей. Краще з самого початку зв...

Ольга

02.02.2020

Караванов Дмитрий Вадимович

Дмитро Вадимович професіонал у своїй справі! Дуже уважний підхід, чіткі рекомендації і прогнози результату. Дуже приємно, коли з Тобою спілкуються на рівних, не відмахуючись, докла...