Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Ревматолог

Ревматолог
Про напрям
Лікарі
Про напрям

У якому випадку, і з якими синдромами слід звернутися за консультацією до лікаря-ревматолога?

  1. Тривалий субфебрилітет (тривале підвищення температури тіла в межах 37,2 С ˚ - 37,5С ˚) - гостра ревматична лихоманка, системний червоний вовчак, саркоїдоз, СНІД, вузликовий поліартеріїт, інфекційний ендокардит, гострі лейкози.
  2. Артралгії, артрити (ревматоїдний артрит, системні васкуліти, подагра, облітеруючий тромбангіїт, реактивні артрити, псоріатичний артрит, СНІД, гепатит С, В, паранеопластичний синдром).
  3. Міалгії, міопатії + субфебрилітет (поліміозит, ревматична поліміалгія, синдром фіброміалгії).
  4. Біль у спині (остеопороз, особливо в постменопаузальному періоді, ГК-остеопороз, хвороба Форестьє, хвороба Бехтєрєва).
  5. Недиференційовані висипання на шкірі обличчя (системний червоний вовчак, дерматоміозит).
  6. Тривалі увеїти з суглобовим синдромом (РА, хвороба Бехтерева, синдром Рейтера).
  7. Синдром Рейно (ССД, ВКВ, гепатит С, overlap-синдром).
  8. Вузлувата еритема (саркоїдоз, туберкульоз, СНІД, злоякісні новоутворення, панікуліт Вебера-Крісчен).
  9. Тривалі пневмонії, які не піддаються лікуванню антибактеріальними препаратами, і вже проконсультовані фтизіатром (ОТА з системними проявами, УП, синдром Гудпасчера, гранулєматоз Вегенера).
  10. Геморагічні висипання в поєднанні з суглобовим синдромом (гіперсензитивний васкуліт, хвороба Шенлейна-Геноха, кріоглобулінемічний васкуліт при гепатиті С, есенціальний кріоглобулінемічний васкуліт, мікроскопічний поліангіїт).
Лікарі
Ревматолог Чому "Оберіг"?

Важливим моментом в ревматології, якому ми приділяємо особливу увагу в клініці «Оберіг», є рання діагностика захворювань і своєчасно розпочата адекватна терапія, яка впливає на прогноз захворювання і виживання пацієнта.