Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Інтервенційна радіологія (біопсія під контролем УЗД і КТ)

Інтервенційна радіологія (біопсія під контролем УЗД і КТ)
Про напрям
Лікарі
Про напрям

Запис за номером +38 044 521 30 03.

Сучасна онкологія є ефективною зокрема завдяки винятковій точності постановки діагнозу. Жодне протипухлинне лікування сьогодні немислиме без мікроскопічного вивчення ділянки пухлини. Це дає можливість лікарю вибрати між хірургічним, променевим, медикаментозним лікуванням та їхніми поєднаннями. А у випадку призначення хіміотерапії –  підібрати саме ті хіміопрепарати, які будуть ефективними для конкретного пацієнта. 

Така точність діагностики та дослідження пухлин ДО початку терапії  для вибору оптимального лікування можливе завдяки інтервенційним радіологам. Ці фахівці проводять процедури без розрізів і значимого дискомфорту –  крізь маленькі проколи спеціальними порожнистими голками. Безумовно, не наосліп, а під контролем методів візуалізації  –  ультразвуку або комп’ютерної томографії. У нашій клініці такі малоінвазивні втручання виконує кандидат медичних наук Юрій Чирков. 

Інтервенційна радіологія під контролем УЗД зазвичай використовується для черевної порожнини та поверхневих органів. Але є частини тіла, де ультразвук наштовхується на перешкоди, і в таких випадках застосовують КТ. Наприклад, це кістки, кишечник, легені, середостіння, підшлункова залоза, заочеревинний простір. 

Наш комп’ютерний томограф Somatom Confidence має спеціальну програму для інтервенційних втручань на черевній порожнині та грудній клітці. Це забезпечує значне зменшення кількості вмикань томографа та корекцій положення голки.

Лікар задає певні точки - і комп’ютерна програма розраховує всі відстані та кути траєкторії голки в тривимірному просторі. Можна бути впевненим, що вона потрапить точно в ціль, з мінімальною травмою. Режим флюороскопії дозволяє виводити на монітор положення осередку та голки в реальному часі.

Somatom Confidence забезпечує захист не тільки пацієнта, але і лікаря. Наприклад, томограф автоматично вимикається, коли рентгенівські промені проходять в зоні, де розташовані його руки. 

Інтервенційна радіологія на Somatom Confidence має три переваги:

  • зменшення дози опромінення пацієнта;
  • скорочення часу процедури;
  • висока точність втручання.

Крім діагностичних, під контролем КТ та УЗД виконують лікувальні процедури  –  нефростомію при заблокованій нирці, різноманітні аспірації, дренування порожнин, абсцесів, кіст тощо.

Для проведення маніпуляцій під контролем КТ потрібна госпіталізація на один день. А більшість біопсій під контролем УЗД роблять в амбулаторних умовах  –  у поліклініці. Після цього можна одразу піти у своїх справах.

Якщо лікар рекомендує вам зробити біопсію або інші втручання, телефонуйте в наш контакт-центр  –  (044) 521 30 03.

Лікарі
Чирков Юрій Едуардович Чирков Юрій Едуардович
  • Лікар ультразвукової діагностики
  • Лікар-радіолог інтервенційний
  • Кандидат медичних наук
  • 34 роки медичного стажу
Інтервенційна радіологія (біопсія під контролем УЗД і КТ) Чому "Оберіг"?

Біопсію проводимо з використанням комп’ютерного томографа Somatom Confidence. У цього апарата три переваги:

  • зменшення дози опромінення пацієнта,
  • скорочення часу процедури,
  • висока точність втручання.

Наші фахівці наполягають, що без попередньої біопсії лікування раку неможливе.

Крім того, Somatom Confidence має спеціальну програму для біопсій на черевній порожнині та грудній клітці. Завдяки цьому зменшується кількість вмикань томографа та корекцій положення голки. Режим флюороскопії дозволяє виводити на монітор положення пухлини та голки в реальному часі.

Запис за номером +38 044 521 30 03.

Отзывы наших пациентов

13.06.2019

Чирков Юрий Эдуардович

Робили біопсію нирки у Юрія Едуардовича, пройшло все швидко і успішно. Величезне дякую. Дай Бог здоров'я і довгої професійної діяльності такого лікаря!!!!

Ірина

04.06.2020

Чирков Юрий Эдуардович

Юрій Едуардович - відмінний лікар! Робив мені біопсію печінки. Мені є з чим порівнювати, це третя для мене біопсія печінки. Все пройшло успішно, на вищому рівні. Відчувається досві...

Олександр

12.06.2020

Чирков Юрий Эдуардович

Про Юрія Едуардовича можу написати тільки найбільш позитивний відгук. Два роки тому брав біопсію печінки і утворення в печінці у моєї дружини. Все пройшло на вищому рівні. Три тижн...