Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Ведення вагітності

Ведення вагітності
Про напрям
Лікарі
Послуги
Про напрям

Вагітність – це дивовижний стан та чудовий час для кожної жінки.

Програма спостереження за вагітністю пропонує провести цей етап з висококваліфікованими спеціалістами Універсальної клініки «Оберіг». Мета нашої співпраці – збереження здоров’я матері та народження здорової дитини.

Окрім того, лікарі нашої клініки допоможуть Вам запланувати таку бажану вагітність та підготують Вас до маленького дива.

Безумовно вагітність змінить Вас, змінить буденний розклад вашого дня, змінить роботу вашого організму, змінить емоційно, оскільки нове життя зростатиме всередині Вас.

Спостереження за станом вагітної жінки є абсолютно необхідним, навіть у тому випадку, коли сама вагітність протікає без ускладнень. Ведення вагітності потребує індивідуального підходу, адже лікарі спостерігають не тільки за станом майбутньої матусі, але й за дитиною.

Лікарі супроводжують Вас до самих пологів. Діють дві програми: при взятті на облік з 6 по 13 тиждень вагітності та при взятті на облік з 14 по 28 тиждень. По закінченні післяпологового періоду (42 дні з моменту пологів) проводиться огляд породіллі в Клініці. Висококваліфіковані спеціалісти допоможуть матусі відновитись, дадуть рекомендації щодо статевого життя, контрацепції, грудного вигодовування, післяпологової реабілітації, правильного харчування та фізичних навантажень.

Первинний патронаж новонародженого вдома лікарем-педіатром Клініки відбувається впродовж 14 днів з моменту виписки з пологового будинку.

Програма спостереження за вагітною розроблена відповідно до міжнародних стандартів та з урахуванням вимог МОЗ України (Наказ МОЗ №417 від 15.07.2011 року). Після первинного обстеження Вагітної акушером-гінекологом їй видається Обмінна карта встановленого зразка, а також Індивідуальна карта вагітної і породіллі. При оформленні відпустки у зв’язку з вагітністю і пологами відкривається листок непрацездатності у встановленому порядку.

Дослідження і консультації, передбачені Програмою, надають об’єктивну інформацію про стан здоров’я жінки та майбутньої дитини, необхідну для оцінки правильності перебігу вагітності. При ускладненому перебігу вагітності в Універсальній клініці «Оберіг» надається кваліфікована допомога з урахуванням усіх можливих ризиків для вагітної та плоду. Тісна співпраця клініки з сучасними пологовими будинками м. Києва забезпечує найбільш комфортні умови для наших пацієнток.

Усі діагностичні дослідження проводяться високопрофесійними лікарями Універсальної клініки «Оберіг» і координуються Вашим індивідуальним лікарем акушер-гінекологом. Враховуючи Ваші індивідуальні особливості і стан здоров’я, Ваш особистий лікар акушер-гінеколог надасть всі необхідні рекомендації , а також Ви матимете змогу отримати телефонну консультацію лікуючого чи чергового лікаря клініки протягом всього періоду дії Програми.

Немає нікого гарнішого, ніж вагітна жінка… В очах – щастя… У серці – любов… На щоках – рум’янець… А всередині – маленьке життя…

Універсальна клініка «Оберіг» готова розділити з Вами цей незабутній і приємний етап вашого життя.

Лікарі
Ященко Людмила Борисівна Ященко Людмила Борисівна
  • Лікар-гінеколог
  • Кандидат медичних наук
  • 19 років медичного стажу
Ковальчук Людмила Олександрівна Ковальчук Людмила Олександрівна
  • Лікар-гінеколог
  • 12 років медичного стажу
Новосад Анна Вікторівна Новосад Анна Вікторівна
  • Лікар-гінеколог
  • Кандидат медичних наук
  • 18 років медичного стажу
Послуги
Ведення вагітності Чому "Оберіг"?

Програма спостереження за вагітною в Універсальній клініці «Оберіг» — це комплексний нагляд за здоров’ям матері і майбутньої дитини висококваліфікованим лікарем акушер-гінекологом у тісній співпраці з лікарями вузьких спеціальностей, з використанням найбільш сучасних методів діагностики.

Отзывы наших пациентов

15.10.2018

Ященко Людмила Борисовна

Людмила Борисівна вела у мене вагітність, а так же консультує і після. Дійсно професіонал своєї справи, лікар, якому можна довіряти.

Олена Труш

06.09.2021

Кукина Галина Александровна

Хочу подякувати Галині Олександровні за професійність та чуйність. Звернулася на плановий щорічний огляд та залишилася задоволена усім процесом: і ретельним збором анамнезу, і само...

Вікторія

24.04.2018

Новосад Анна Викторовна

Вперше я потрапила до Анни Вікторівни в 2007 році, коли завагітніла першою дитиною. Кращого лікаря годі й шукати. Вагітність була важка, але ми з нею виносили мого синочка!) Коли з...