Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Ведення вагітності

Ведення вагітності
Про напрям
Лікарі
Послуги
Про напрям

Вагітність – це дивовижний стан та чудовий час для кожної жінки.

Програма спостереження за вагітністю пропонує провести цей етап з висококваліфікованими спеціалістами Універсальної клініки «Оберіг». Мета нашої співпраці – збереження здоров’я матері та народження здорової дитини.

Окрім того, лікарі нашої клініки допоможуть Вам запланувати таку бажану вагітність та підготують Вас до маленького дива.

Безумовно вагітність змінить Вас, змінить буденний розклад вашого дня, змінить роботу вашого організму, змінить емоційно, оскільки нове життя зростатиме всередині Вас.

Спостереження за станом вагітної жінки є абсолютно необхідним, навіть у тому випадку, коли сама вагітність протікає без ускладнень. Ведення вагітності потребує індивідуального підходу, адже лікарі спостерігають не тільки за станом майбутньої матусі, але й за дитиною.

Лікарі супроводжують Вас до самих пологів. Діють дві програми: при взятті на облік з 6 по 13 тиждень вагітності та при взятті на облік з 14 по 28 тиждень. По закінченні післяпологового періоду (42 дні з моменту пологів) проводиться огляд породіллі в Клініці. Висококваліфіковані спеціалісти допоможуть матусі відновитись, дадуть рекомендації щодо статевого життя, контрацепції, грудного вигодовування, післяпологової реабілітації, правильного харчування та фізичних навантажень.

Первинний патронаж новонародженого вдома лікарем-педіатром Клініки відбувається впродовж 14 днів з моменту виписки з пологового будинку.

Програма спостереження за вагітною розроблена відповідно до міжнародних стандартів та з урахуванням вимог МОЗ України (Наказ МОЗ №417 від 15.07.2011 року). Після первинного обстеження Вагітної акушером-гінекологом їй видається Обмінна карта встановленого зразка, а також Індивідуальна карта вагітної і породіллі. При оформленні відпустки у зв’язку з вагітністю і пологами відкривається листок непрацездатності у встановленому порядку.

Дослідження і консультації, передбачені Програмою, надають об’єктивну інформацію про стан здоров’я жінки та майбутньої дитини, необхідну для оцінки правильності перебігу вагітності. При ускладненому перебігу вагітності в Універсальній клініці «Оберіг» надається кваліфікована допомога з урахуванням усіх можливих ризиків для вагітної та плоду. Тісна співпраця клініки з сучасними пологовими будинками м. Києва забезпечує найбільш комфортні умови для наших пацієнток.

Усі діагностичні дослідження проводяться високопрофесійними лікарями Універсальної клініки «Оберіг» і координуються Вашим індивідуальним лікарем акушер-гінекологом. Враховуючи Ваші індивідуальні особливості і стан здоров’я, Ваш особистий лікар акушер-гінеколог надасть всі необхідні рекомендації , а також Ви матимете змогу отримати телефонну консультацію лікуючого чи чергового лікаря клініки протягом всього періоду дії Програми.

Немає нікого гарнішого, ніж вагітна жінка… В очах – щастя… У серці – любов… На щоках – рум’янець… А всередині – маленьке життя…

Універсальна клініка «Оберіг» готова розділити з Вами цей незабутній і приємний етап вашого життя.

Лікарі
Ковальчук Людмила Олександрівна Ковальчук Людмила Олександрівна
 • Лікар-гінеколог
 • 12 років медичного стажу
Ященко Людмила Борисівна Ященко Людмила Борисівна
 • Лікар-гінеколог
 • Кандидат медичних наук
 • 19 років медичного стажу
Новосад Анна Вікторівна Новосад Анна Вікторівна
 • Лікар-гінеколог
 • Кандидат медичних наук
 • 18 років медичного стажу
Послуги
Ведення вагітності Чому "Оберіг"?

Програма спостереження за вагітною в Універсальній клініці «Оберіг» — це комплексний нагляд за здоров’ям матері і майбутньої дитини висококваліфікованим лікарем акушер-гінекологом у тісній співпраці з лікарями вузьких спеціальностей, з використанням найбільш сучасних методів діагностики.

Отзывы наших пациентов

15.10.2018

Ященко Людмила Борисовна

Людмила Борисівна вела у мене вагітність, а так же консультує і після. Дійсно професіонал своєї справи, лікар, якому можна довіряти.

Олена Труш

06.09.2021

Кукина Галина Александровна

Хочу подякувати Галині Олександровні за професійність та чуйність. Звернулася на плановий щорічний огляд та залишилася задоволена усім процесом: і ретельним збором анамнезу, і само...

Вікторія

24.04.2018

Новосад Анна Викторовна

Вперше я потрапила до Анни Вікторівни в 2007 році, коли завагітніла першою дитиною. Кращого лікаря годі й шукати. Вагітність була важка, але ми з нею виносили мого синочка!) Коли з...

Лікар-гастроентеролог в Києві допоможе у лікуванні хвороб ШКТ

Ніколи наперед не можете передбачити, коли буде потрібна консультація гастроентеролога в Києві, проте, якщо вже з’явилась потреба відвідати фахівця, то варто довіряти своє здоров’я спецыалыстам з величезним досвідом та позитивною репутацією. Мова йде про медичний колектив багатопрофільної клініки «Оберіг», де прийом проводиться як для пацієнтів, які вперше зіштовхнулись із дискомфортом та хворобливими відчуттями, так і для тих, у кого захворювання на хронічній стадії.

Коли потрібна консультація гастроентеролога?

Перш за все, коли ви почали спостерігати за собою важкість у шлунку, біль, особливо після прийому їжі. Окрім цих випадків, консультація необхідна і при таких ситуаціях:

 • різке схуднення чи набір ваги;
 • часте відчуття нудоти;
 • розлади випорожнення;
 • відчуття гіркоти у роті;
 • печія;
 •  блювота, особливо після прийому їжі;
 • сильний біль в області черевної порожнини;
 • поява у калі слідів крові, слизу.

Самолікування та самодіагностика ще нікому не приносила користі, тому варто обрати до якого саме лікаря-гастроентеролога в Києві ви підете на консультацію, здати необхідні аналізи, пройти за потребою інші дослідження, як УЗД чи гастроскопія, і після отримання діагнозу та призначення виконувати усі рекомендації фахівця.

Планова консультація гастроентеролога

Навіть, якщо у вас немає яскраво виражених дисфункцій, а живіт болить інколи, або час від часу нудить, тоді варто включити лікаря гастроентеролога в Києві у список тих медичних фахівців, яких відвідуєте щонайменше раз на рік у рамках комплексної перевірки стану організму. Це пояснюється тим, що не завжди харчові звички, стреси, активний спосіб життя «на бігу» одразу дає про себе знати – його недоліки накопичуються поступово, роблячи травну систему слабкою і схильною до появи хронічних захворювань та гострих їх проявів. Хвороби шлунково-кишкового тракту можуть загостритися із роками, у тому числі, коли у людини є генетична схильність до їх появи.

Лікар-гастроентеролог – Київ пропонує безліч можливостей

На сьогодні в столиці першу консультацію, а згодом дослідження і постійне ведення хвороби можна пройти у фахівців, які працюють у приватних та державних медичних установах. Обираючи саме клініку «Оберіг», ви отримуєте численні переваги:

 • професійний, досвідчений колектив;
 • передове обладнання від найкращих світових брендів;
 • в одному місці можна пройти діагностику, а також здавати аналізи для моніторингу ефективності призначеного лікування;
 • розумна ціна; уважний та експертний підхід до кожного пацієнта.

Після збору анамнезу під час консультації гастроентеролога, подальших лабораторних досліджень (загальний та біохімічні аналізи крові, сечі, калу) та апаратних методів – ультразвукової діагностики, гастроскопії вдається точно визначити діагноз та призначити медикаментозне, а при необхідності хірургічне лікування. Серед основних захворювань шлунково-кишківникового тракту виділяють такі:

 • дуоденіт;
 • панкреатит;
 • гастрит;
 • холецистит;
 • хвороби печінки, зокрема гепатит;
 • захворювання кишечника;
 • виразка дванадцятипалої кишки чи шлунка;
 • дуоденіт;
 • розлади випорожнення.

У відгуках наших нових та постійних клієнтів вказується, що первинна і наступні консультації гастроентеролога проводиться у рамках протоколу, завжди ввічливо, делікатно, окрім того усі призначені корисні та серед них немає нічого зайвого. Додатково для того, щоб здійснювати профілактику захворювань, або для більш швидшої регенерації фахівець дає рекомендації на предмет харчування, вибору дієтичного столу. Часом для того, аби максимально точно поставити діагноз, потрібна додаткова консультація інших фахівців – ендокринолога, уролога, гінеколога, проктолога.

Записуйтесь на консультацію гастроентеролога

У нашій багатопрофільній клініці для вас працюють досвідчені фахівці, які регулярно підвищують свої навички та знання. Тут ви можете здати усі аналізи, пройти колоноскопію, гастроскопію, копрограму, морфологічне дослідження біопатів у максимально безпечних та надійних умовах із анестезією. Зателефонуйте нашому адміністратору та оберіть зручний для вас день та час для візиту до лікаря та проходження check-up організму у сегменті роботи шлунку та кишківника. За умови дотримання рекомендацій лікаря показник одужання досить високий і складає понад 90%.