Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Pregnancy management

Pregnancy management
About the direction
Doctors
Services
About the direction

Вагітність – це дивовижний стан та чудовий час для кожної жінки.

Програма спостереження за вагітністю пропонує провести цей етап з висококваліфікованими спеціалістами Універсальної клініки «Оберіг». Мета нашої співпраці – збереження здоров’я матері та народження здорової дитини.

Окрім того, лікарі нашої клініки допоможуть Вам запланувати таку бажану вагітність та підготують Вас до маленького дива.

Безумовно вагітність змінить Вас, змінить буденний розклад вашого дня, змінить роботу вашого організму, змінить емоційно, оскільки нове життя зростатиме всередині Вас.

Спостереження за станом вагітної жінки є абсолютно необхідним, навіть у тому випадку, коли сама вагітність протікає без ускладнень. Ведення вагітності потребує індивідуального підходу, адже лікарі спостерігають не тільки за станом майбутньої матусі, але й за дитиною.

Лікарі супроводжують Вас до самих пологів. Діють дві програми: при взятті на облік з 6 по 13 тиждень вагітності та при взятті на облік з 14 по 28 тиждень. По закінченні післяпологового періоду (42 дні з моменту пологів) проводиться огляд породіллі в Клініці. Висококваліфіковані спеціалісти допоможуть матусі відновитись, дадуть рекомендації щодо статевого життя, контрацепції, грудного вигодовування, післяпологової реабілітації, правильного харчування та фізичних навантажень.

Первинний патронаж новонародженого вдома лікарем-педіатром Клініки відбувається впродовж 14 днів з моменту виписки з пологового будинку.

Програма спостереження за вагітною розроблена відповідно до міжнародних стандартів та з урахуванням вимог МОЗ України (Наказ МОЗ №417 від 15.07.2011 року). Після первинного обстеження Вагітної акушером-гінекологом їй видається Обмінна карта встановленого зразка, а також Індивідуальна карта вагітної і породіллі. При оформленні відпустки у зв’язку з вагітністю і пологами відкривається листок непрацездатності у встановленому порядку.

Дослідження і консультації, передбачені Програмою, надають об’єктивну інформацію про стан здоров’я жінки та майбутньої дитини, необхідну для оцінки правильності перебігу вагітності. При ускладненому перебігу вагітності в Універсальній клініці «Оберіг» надається кваліфікована допомога з урахуванням усіх можливих ризиків для вагітної та плоду. Тісна співпраця клініки з сучасними пологовими будинками м. Києва забезпечує найбільш комфортні умови для наших пацієнток.

Усі діагностичні дослідження проводяться високопрофесійними лікарями Універсальної клініки «Оберіг» і координуються Вашим індивідуальним лікарем акушер-гінекологом. Враховуючи Ваші індивідуальні особливості і стан здоров’я, Ваш особистий лікар акушер-гінеколог надасть всі необхідні рекомендації , а також Ви матимете змогу отримати телефонну консультацію лікуючого чи чергового лікаря клініки протягом всього періоду дії Програми.

Немає нікого гарнішого, ніж вагітна жінка… В очах – щастя… У серці – любов… На щоках – рум’янець… А всередині – маленьке життя…

Універсальна клініка «Оберіг» готова розділити з Вами цей незабутній і приємний етап вашого життя.

Doctors
Kovalchuk Liudmyla Kovalchuk Liudmyla
  • Gynecologist
  • 12 years of medical experience
Novosad Anna Novosad Anna
  • Gynecologist
  • Candidate of Medical Sciences
  • 18 years of medical experience
Yashchenko Lyudmyla Yashchenko Lyudmyla
  • Gynecologist
  • 19 years of medical experience
  • PhD in Medical Sciences
Services
Pregnancy management Why "Oberig"?

The program of observation of a pregnant woman at the Universal Clinic "Oberig" is a comprehensive supervision of the health of the mother and the unborn child by highly qualified    obstetrician-gynecologist    in close cooperation with doctors of narrow specialties, using the most modern diagnostic methods.

Отзывы наших пациентов
Дєгтярева Тетяна

18.11.2015

Ященко Людмила Борисовна

Людмило Борисівно, спасибі Вам велике за допомогу в лікуванні. Ваш професіоналізм, внутрішній спокій і впевненість в успіху дуже сильно підтримали мене. Успіхів Вам у всіх починанн...

Дєгтярева Тетяна

19.03.2019

Ященко Людмила Борисовна

Рекомендую, як хорошого, грамотного і висококваліфікованого спеціаліста.

Дєгтярева Тетяна

16.03.2019

Ященко Людмила Борисовна

Була на прийомі, отримала кваліфіковану допомогу. Дуже задоволена лікарем. Рекомендую звертатися всім.