Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Торакальна хірургія

Торакальна хірургія
Про напрям
Лікарі
Про напрям

Торакальна хірургія отримала свою назву від давньогрецького слова «θώραξ» і латинського слова «thorax», що означають грудну клітку. Таким чином, до сфери компетенції торакальної хірургії відносяться захворювання грудної клітки, її органів і структур.

Як в Україні, так і за кордоном, один з основних напрямків діяльності в торакальної хірургії – діагностика та оперативне лікування злоякісних і доброякісних новоутворень легень, і, насамперед – раку легенів.

Не секрет, що рак легенів стабільно займає перші місця в структурі онкологічних захворювань як у чоловіків, так і у жінок. Тому сприяє цілий ряд причин, таких як куріння, несприятливе екологічне середовище, і, багато в чому, складна і запізніла діагностика захворювання з огляду тривалого безсимптомного періоду на ранніх стадіях захворювання.

У зв'язку з цим необхідно відзначити важливість проведення щорічного профілактичного обстеження, спрямованого на виявлення захворювання на ранній стадії.

У клініці «Оберіг» Ви можете скористатися програмою «Онко check-up». Також рекомендуємо звернутися до фахівців, якщо у Вас відзначається тривалий неминаючий кашель, кровохаркання, повторні пневмонії, безпричинна втрата ваги.

Необхідно відзначити, що навіть таке грізне захворювання, як рак легені, у багатьох випадках виліковне! І фактор часу, і професіоналізм лікарів грають тут важливу роль.

Якщо у Вас або у Вашого лікаря виникла підозра щодо цього діагнозу, або він вже встановлений – не панікуйте! Зверніться до фахівця. Зокрема, Ви можете записатися на прийом до торакального хірурга Універсальної клініки «Оберіг», котрий володіє всім необхідним арсеналом діагностичних і лікувальних засобів. Діагностика більшості захворювань органів грудної клітки, і раку легені в тому числі, базується на таких дослідженнях, як комп'ютерна томографія та фібробронхоскопія.

У клініці «Оберіг» можливе виконання відеофібробронхоскопіі з максимальною чіткістю зображення і діагностичною цінністю дослідження, взяттям зразка тканини / пухлини (біопсія) з метою гістологічного дослідження.

Також фахівцями клініки виконується сучасна Мультизрізова спіральна комп'ютерна томографія (МСКТ), що дозволяє провести високоточне обстеження за менший час і з меншим променевим навантаженням.

При виникненні необхідності в морфологічної верифікації діагнозу можливе виконання різних видів біопсій – трансторакальної пункційної біопсії, у тому числі під контролем УЗД і МСКТ, а також проведення повноцінного патогістологічного дослідження на базі клініки.

Одним з прогресивних, що володіють високою діагностичною цінністю, і в той же час малотравматичних для пацієнта методів обстеження є (відео) медіастіноскопія, що дозволяє на належному рівні визначити стадію раку легенів шляхом біопсії лімфатичних вузлів середостіння або ж самої пухлини. Також метод застосовується для встановлення точного морфологічного діагнозу при медіастінальних лімфоаденопатіях (збільшенні лімфатичних вузлів середостіння) неуточненого характеру, таких як саркоїдоз, лімфогранулематоз та ін.

Для лікування пацієнтів з накопиченням рідини в плевральній порожнині, пов'язаним з пухлинними захворюваннями, ми використовуємо хімічний плевродез

Звичайно, спектр можливої допомоги пацієнтам із захворюваннями органів грудної клітки не обмежується раком та іншими пухлинами легенів. ТПЦ готовий запропонувати як діагностичну, так і хірургічну допомогу пацієнтам з пухлинами і кістами середостіння (тимома, невринома, целомічна кіста перикарда та ін.), міастенією, доброякісними новоутвореннями стравоходу (лейоміома), пухлинами і запальними процесами грудної стінки (ребер, грудини, м'яких тканин), бульозною емфіземою і спонтанним пневмотораксом, бронхоектатичною хворобою, ексудативними плевритами і перикардитами (скупчення рідини в плевральній порожнині або порожнині перикарда) неясного і уточненого характеру, дисемінованими інтерстиціальними процесами в легенях (такими, як ідіопатичний фіброзуючий альвеоліт), метастатичним ураженням легенів, долонним, або пальмарним, гіпергідрозом (патологічною підвищеної пітливістю кистей рук) та багатьома іншими захворюваннями.

І головне, пам'ятайте: безвихідних ситуацій не буває! Довірте своє здоров'я професіоналам! Не зволікайте з візитом до лікаря, від цього може залежати шанс на одужання, а іноді навіть життя. 

Лікарі
Лінчевський Олександр Володимирович Лінчевський Олександр Володимирович
  • Торакальний хірург
  • Лікар-хірург
  • Кандидат медичних наук
  • 23 роки медичного стажу
  • Перший заступник генерального директора клініки "Оберіг"
Торакальна хірургія Чому "Оберіг"?

Оперативне лікування можливе як традиційним способом (за допомогою торакотомії або стернотомії) – в умовах сучасно оснащеної операційної з усім необхідним спектром інструментарію та обладнання, так і з використанням малоінвазивних технологій, що істотно зменшують операційну травму і дискомфорт для пацієнта і знижують ризики ускладнень. До таких технологій, перш за все, відноситься VATS (Video-Assisted Thoracic Surgery) – при цьому операція виконується без стандартного «повнорозмірного» хірургічного доступу шляхом введення через «проколи» ендовідеокамери та інструментарію. Для виконання таких операцій торакальне відділення Клініки «Оберіг» оснащено найсучаснішим обладнанням високої чіткості провідних світових виробників.

Запис за номером +38 044 521 30 03.

Отзывы наших пациентов
Yuriy Boldyryev

18.09.2021

Линчевский Александр Владимирович

Отличный доктор и прекрасный человек! Александр Владимирович очень внимательный и опытный. Он помог мне лучше понять текущее состояние моих легких и был первым хирургом, который на...