Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Colonoscopy: preparation for children

Colonoscopy: preparation for children

Від того, наскільки ретельно пацієнт підготує кишечник до колоноскопії, безпосередньо залежить інформаційна цінність результатів дослідження.

Шановний пацієнт / представник, родич пацієнта! Уважно ознайомтеся з процедурою підготовки, і поставте всі Ваші запитання Вашому лікуючому лікарю / лікуючому лікарю пацієнта перед початком підготовки.

Для проведення колоноскопії в стані медикаментозного сну необхідно пройти консультацію анестезіолога. З собою, на консультацію, необхідно принести результати аналізів (загальний аналіз крові, глюкоза крові) і електрокардіограму. Консультацію потрібно пройти заздалегідь (запис попередній).

Перед тим, як починати підготовку до дослідження, Вам необхідно придбати в аптеці:

  • 30 мл рідкого симетикону (Еспумізан);
  • Пікопреп (порошок у пакетиках / саше).

Зверніть увагу! При підготовці кишечника НЕ МОЖНА ГОЛОДУВАТИ, а слід дотримуватися чітких рекомендацій до режиму харчування.


Час початку другого етапу підготовки до колоноскопії, з урахуванням початку дослідження:

початок КСприйом 2-го пакета
10:00с 5:00
11:00с 6:00
12:00с 7:30
13:30с 8:30
14:30с 9:30

Прозора рідина (що включає в себе):

Негазована вода, освітлений яблучний, виноградний сік, кисіль, чай, компот.

Прийом Пікопрепу необхідно закінчити не пізніше, ніж за 5 годин до початку проведення колоноскопії. Останній прийом прозорої рідини повинен бути не пізніше, ніж за 4 години до початку проведення колоноскопії.

Для якісного очищення препаратом:

Змінювати пропорції (зменшувати кількість прозорої рідини) НЕ МОЖНА!

Інструкція по розведенню вмісту пакета / саше Пікопрепу:

  • Вміст пакету / саше розчиняють в ємності води кімнатної температури (150 мл). Суміш перемішують протягом 2-3 хвилин. Розчин Пікопрепу в ємності набуває білуватий колір, стає мутним зі слабким апельсиновим запахом. Даний розчин готовий до застосування. Якщо розчин нагрівся, потрібно почекати, поки він не охолоне до температури, придатної для пиття.
  • В останню порцію прозорої рідини додати 30 мл рідкого симетикону (Еспумізан).
  • Приблизно через 1 годину після початку прийому з'являться безболісні рідкі випорожнення.
  • Випорожнення завершиться виділенням прозорої або злегка забарвленої рідини через 2-3 години після прийому останньої дози Пікопрепу.

Зверніть увагу! Якщо в процесі підготовки, Ви відчуваєте спрагу (бажання попити), можете абсолютно спокійно пити прозору рідину, не міцний чай (можна солодкий), в бажаному об’ємі.

В ДЕНЬ ПЕРЕД ДОСЛІДЖЕННЯМ:

Можна вживати тільки рідку їжу (фільтрові м'ясні бульйони, киселі, освітлені соки без м'якоті, крім соків червоного та фіолетового кольорів, негазовані напої).

В ДЕНЬ ДОСЛІДЖЕННЯ:

Додаткове пиття дозволено без обмежень. Якщо дослідження проводиться в стані медикаментозного сну (анестезії) і / або разом з ЕГДС, припинити пити необхідно не пізніше, ніж за 4 години до початку процедури.

Прибути в Клініку ЗА 1 ГОДИНУ ДО ПОЧАТКУ дослідження для оформлення медичної документації.

ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ КОЛОНОСКОПІЇ:

Починати прийом їжі можна не раніше ніж через 2 години після процедури. Їсти потрібно невеликими порціями (200-300г). Вживати можна варену, запечену або тушковану їжу.

Правило скасування візиту: Якщо Ви, будучи записані на ендоскопічні дослідження / операцію, за 48 годин підтвердили свій візит оператору call-центру і не з'явилися в клініку для проведення маніпуляції – тоді Вам слід оплатити послугу "Пропущений візит до лікаря-ендоскопіст (за 1 годину )", вартістю 825 грн. або 1 650 грн. (За 2 години) при наступному візиті. Дана послуга компенсує вартість часу лікаря і медсестри, а також готовність медичного інструментарію.