Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

PSA (PSA) - preparation for analysis

PSA (PSA) - preparation for analysis

Показання до призначення аналізу на ПСА (PSA) – скринінгове обстеження чоловіків старше 40 років, виявлення динаміки рівня ПСА, моніторинг стану пацієнтів з гіпертрофією простати, в цілях як можна більш раннього виявлення карциноми простати.

Спосіб забору – кров з вени візьме кваліфікована медсестра процедурного кабінету.

Особливості підготовки до дослідження ПСА (PSA)

Забір крові на дослідження ПСА (PSA) проводиться натщесерце, не раніше ніж через тиждень після будь-якого механічного впливу на простату. Напередодні дослідження виключити їжу, яка містить білки тваринного походження.

Аналіз слід проводити до або не раніше ніж після 6-7 днів після масажу або пальцевого ректального обстеження простати, трансректального УЗД, біопсії, лазерної терапії, ергометрії, цисто- і колоноскопії, і після будь-яких інших механічних впливів на простату. За тиждень до здачі аналізів не жити статевим життям, так само необхідно виключити теплові впливм (сонячні ванни, сауна), фізичні навантаження (в т.ч. статевий акт), емоційне напруження, куріння як мінімум за 1 годину.