Новий освітній проект “Neurostudies” для неврологів та нейрохірургів
17 липня 2016
![Новий освітній проект “Neurostudies” для неврологів та нейрохірургів](/storage/editor/fotos/571x571/803fd8a1687dc42967ce3b4d8b8320b2_1607609009.png.webp)
![Новий освітній проект “Neurostudies” для неврологів та нейрохірургів](/storage/editor/fotos/571x571/803fd8a1687dc42967ce3b4d8b8320b2_1607609009.png.webp)
17 липня 2016
16 липня 2016 року стартував новий освітній проект “Neurostudies” від Інсультного центру Універсальної клініки «Оберіг» та Української асоціації боротьби з інсультом. Проект створений для обміну досвідом та знаннями між спеціалістами в галузі неврології, нейрореабілітації та нейрохірургії.
“Neurostudies” проводяться в англомовному форматі за участю доповідачів з країн Європи, українських фахівців та лікарів Інсультного центру клініки «Оберіг». На перший захід у якості спікера був запрошений відомий інсультолог професор Дерк Крігер (Prof. Derk W. Krieger, MD, PhD).
Професор Крігер присвятив своє професійне життя дослідженню цереброваскулярних захворювань. Наразі він викладає в Копенгагенському університеті, а також займається розвитком Інсультного центру в м. Дубай (ОАЕ).
Професор Крігер представив доповіді, присвячені ішемічному інсульту, атеросклерозу сонних артерій, а також поділився досвідом ендоваскулярного лікування в Інсультному центрі м. Копенгаген (Данія).
Крім традиційних презентацій, професор Крігер провів сесію в учбовому форматі, що має назву “grand rounds”. Це важливий інструмент медичної освіти, який базується на активному обговоренні учасниками клінічних випадків.
В першому заході “Neurostudies” взяли участь неврологи та нейрохірурги з Києва, Чернігова, Харкова, Хмельницького та Дніпра. Наступна зустріч запланована на 28 вересня 2016 року і буде присвячена тематиці лікування болю.
Заходи в рамках “Neurostudies” проходитимуть щоквартально. Програма формується за допомогою зворотного зв’язку від учасників заходів, тому включатиме актуальні для аудиторії теми. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті та facebook-сторінці!