Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Отзывы о враче Белянский Леонид Семенович

Белянский Леонид Семенович

Коли нашу родину спіткала біда і стало питання проведення невідкладної операції для мого батька, ми без будь-яких вагань звернулися в черговий раз за допомогою до професора Білянського Леоніда Семеновича. Завдяки його високому професіоналізму і величезному досвіду операція була успішною, проведена в клініці Оберіг. Наша родина висловлює найщиріші слова вдячності Леоніду Семеновичу за його золоті ...

Коли нашу родину спіткала біда і стало питання проведення невідкладної операції для мого батька, ми без будь-яких вагань звернулися в черговий раз за допомогою до професора Білянського Леоніда Семеновича. Завдяки його високому професіоналізму і величезному досвіду операція була успішною, проведена в клініці Оберіг. Наша родина висловлює найщиріші слова вдячності Леоніду Семеновичу за його золоті руки та добре чуйне серце. Нехай Господь оберігає Вас та Вашу родину. З повагою Загладько Сергій.

Развернуть
Оставить отзыв
Это поле обязательное
Это поле обязательное
Введите правильно номер телефона
Это поле обязательное
Это поле обязательное