Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Отзывы о враче Лубчук Борис Николаевич

Лубчук Борис Николаевич

Хочу висловити величезну подяку лікарю Любчуку Борису Миколайовичу. Він дуже уважний і кваліфікований спеціаліст. Так, під час прийому, Борис Миколайович детально про усе розпитав, поставив вірний діагноз, покликав медсестру для взяття аналізів та призначив грамотне лікування. Також, лікар гарно комунікував з дитиною. Наступного дня, Борис Миколайович передзвонив нам з приводу результату аналі ...

Хочу висловити величезну подяку лікарю Любчуку Борису Миколайовичу. Він дуже уважний і кваліфікований спеціаліст. Так, під час прийому, Борис Миколайович детально про усе розпитав, поставив вірний діагноз, покликав медсестру для взяття аналізів та призначив грамотне лікування. Також, лікар гарно комунікував з дитиною. Наступного дня, Борис Миколайович передзвонив нам з приводу результату аналізів. Виконуючи поради лікаря, уже через день, - дівчинка стала себе краще почувати. Плануємо і надалі звертатися до Бориса Миколайовича!

Развернуть
Оставить отзыв
Это поле обязательное
Это поле обязательное
Введите правильно номер телефона
Это поле обязательное
Это поле обязательное