Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Патогістологія

Патогістологія
Про напрям
Лікарі
Про напрям

Запис на прийом +38 044 521 30 03.

Лікар-гістолог досліджує шматочки уражених тканин органів, узятих під час оперативних втручань, пункцій та інших маніпуляцій: ендоскопія, гістероскопія, кольпоскопія, цистоскопія. Все це дозволяє (особливо під час проведення операцій) швидко визначити причину захворювання: запалення, виразка, доброякісна пухлина, рак; залежно від встановленої причини - визначити подальший об'єм оперативного втручання, тактики лікування. Якість та оперативність дослідження залежать від багатьох факторів. Серед них, крім високого професіоналізму лікуючих лікарів, лікарів-патогістологів, які працюють у клініці, велике значення має оснащення лабораторії.

Для підготовки тканинних зразків ми використовуємо мікротом НМ340Е Microm / Thermo scientific. Він має унікальну систему переносу зрізів (STS), завдяки якій зріз не встигає згорнутися. Це підвищує ефективність праці лаборанта та дозволяє робити надтонкі зрізи (від 0,5 мікрона). Товщина зрізу є надзвичайно важливим фактором в діагностиці. Чим тонший зріз – тим детальніше можна вивчити зміни на тканинному рівні.

Також у нашій клініці є мікротом-кріостат HM525 Microm. Це прилад для виготовлення зрізів із заморожених тканин без попередньої фіксації, яка потребує багато часу.

Мікротом-кріостат необхідний для швидкої інтраопераційної діагностики: завдяки йому лікар-патогістолог може дати заключення за 30-40 хвилин від моменту вилучення тканинного зразка. Під час операції можна оцінити повноту видалення новоутворення, об’єм уражень тканин, розповсюдженість патологічного процесу, а також встановити попередній гістологічний діагноз.

В лабораторії проводяться:

  • патогістологічні дослідження під час ендоскопічних досліджень (езофагогастродуоденоскопія, колоноскопія, гістероскопія, кольпоскопія, цистоскопія)
  • патогістологічні дослідження під час оперативного втручання
  • патогістологічні дослідження біопсійного матеріалу (щитоподібної залози, молочної залози, печінки, нирок)
Лікарі
Ковальова Анастасія Володимирівна Ковальова Анастасія Володимирівна
  • Лікар-патогістолог
  • 11 років медичного стажу
Саламаха Ольга Олегівна Саламаха Ольга Олегівна
  • Лікар-патогістолог
  • 3 роки медичного стажу
Патогістологія Чому "Оберіг"?

У клініці “Оберіг” Патогістологічний центр обладнаний, зокрема, мікроскопом з високою роздільною здатністю та найкращими оптичними системами – Olympus BX 46. Він має функцію Light Intensity Manager (LIM), яка автоматично підтримує задану яскравість освітлення поля при зміні об'єктивів.

Завдяки LIM не треба проводити корекцію освітлення вручну. Відповідно, лікар-патогістолог має більш комфортні умови роботи та може зосередити всю увагу на дослідженні препаратів, що допомагає забезпечити якість діагностики.

Запис на прийом +38 044 521 30 03.

Отзывы наших пациентов
Наталія

16.02.2022

Ковалева Анастасия Владимировна

Чекати на результати біопсії - складно, важко, навіть нестерпно, ці 5-7 днів точно не стануть кращими в житті. Тут так важливо, щоб лікар-патогістолог знав свою справу, і ціна пом...