Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Відгуки про лікаря Ковальова Анастасія Володимирівна

Ковальова Анастасія Володимирівна

Чекати на результати біопсії - складно, важко, навіть нестерпно, ці 5-7 днів точно не стануть кращими в житті. Тут так важливо, щоб лікар-патогістолог знав свою справу, і ціна помилки така висока, що від неї залежить життя. Моє захворювання виявилося рідкісним, тільки біопсія остаточно могла прояснити ситуацію. І тільки Ковальова Анастасія Володимирівна безпомилково, з високою кваліфікацією і дос ...

Чекати на результати біопсії - складно, важко, навіть нестерпно, ці 5-7 днів точно не стануть кращими в житті. Тут так важливо, щоб лікар-патогістолог знав свою справу, і ціна помилки така висока, що від неї залежить життя. Моє захворювання виявилося рідкісним, тільки біопсія остаточно могла прояснити ситуацію. І тільки Ковальова Анастасія Володимирівна безпомилково, з високою кваліфікацією і досвідом визначила мій діагноз - ідіопатичний гранульований мастит. Якщо ваш мамолог підозрює це захворювання, або якщо вам не можуть поставити діагноз (як було у мене), будь ласка, подбайте про те, щоб вашу біопсію розшифровувала саме Анастасія Володимирівна.

Розгорнути
Залишити відгук
Це поле обов'язкове
Це поле обов'язкове
Введіть правильно номер
Це поле обов'язкове
Це поле обов'язкове