Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Отзывы о враче Ковалева Анастасия Владимировна

Ковалева Анастасия Владимировна

Чекати на результати біопсії - складно, важко, навіть нестерпно, ці 5-7 днів точно не стануть кращими в житті. Тут так важливо, щоб лікар-патогістолог знав свою справу, і ціна помилки така висока, що від неї залежить життя. Моє захворювання виявилося рідкісним, тільки біопсія остаточно могла прояснити ситуацію. І тільки Ковальова Анастасія Володимирівна безпомилково, з високою кваліфікацією і дос ...

Чекати на результати біопсії - складно, важко, навіть нестерпно, ці 5-7 днів точно не стануть кращими в житті. Тут так важливо, щоб лікар-патогістолог знав свою справу, і ціна помилки така висока, що від неї залежить життя. Моє захворювання виявилося рідкісним, тільки біопсія остаточно могла прояснити ситуацію. І тільки Ковальова Анастасія Володимирівна безпомилково, з високою кваліфікацією і досвідом визначила мій діагноз - ідіопатичний гранульований мастит. Якщо ваш мамолог підозрює це захворювання, або якщо вам не можуть поставити діагноз (як було у мене), будь ласка, подбайте про те, щоб вашу біопсію розшифровувала саме Анастасія Володимирівна.

Развернуть
Оставить отзыв
Это поле обязательное
Это поле обязательное
Введите правильно номер телефона
Это поле обязательное
Это поле обязательное