Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Endocrinologist

Endocrinologist
About the direction
Doctors
About the direction

У якому випадку слід звернутися за консультацією до лікаря-ендокринолога?

Якщо у Вас надмірна вага або хтось із родичів хворіє ендокринними захворюваннями, або без видимої причини Ви:

 • схудли або одужали, з'явилася сухість у роті, спрага, стали частіше мочитися;
 • почали швидко втомлюватися, з'явилася підвищена дратівливість, емоційна мобільність;
 • погано переносите холод чи спеку;
 • відзначаєте появу набряків, сухість шкіри;
 • часто буває тремтіння в руках чи тілі;
 • часто буває надмірне серцебиття, турбує пітливість, підвищений апетит;
 • з'явився дискомфорт, біль на передній поверхні шиї, «ком» в горлі;
 • стало випадати волосся на голові, або надмірно рости у жінок над верхньою губою, підборідді, стегнах, по білій лінії живота, навколо сосків, з'явилася вугрі, «розтяжки» на шкірі стегон, грудей рожевого, бордового або фіолетового кольору;
 • порушився сон, з'явилася сонливість.

Основні напрямки діяльності лікаря-ендокринолога:

 1. Діагностика, лікування, профілактика захворювань щитовидної залози (аутоімунний тиреоїдит, підгострий тиреоїдит, вузловий зоб, дифузний зоб, гіпотиреоз, тиреотоксикоз). Диференціальна діагностика доброякісних і злоякісних утворень щитовидної залози з використанням тонкоголкової аспіраційної пункційної біопсії, яку проводить досвідчений лікар ультразвукової діагностики, а результати аналізуються висококваліфікованим цитологом з використанням сучасного обладнання.

 2. Рання діагностика, профілактика і лікування цукрового діабету та його ускладнень в команді з висококваліфікованими фахівцями: неврологом, окулістом, кардіологом, хірургом з використанням найсучасніших методів лабораторної та інструментальної діагностики. Підбір ефективних цукрознижувальних препаратів, в тому числі, інсуліну. Навчання пацієнтів самоконтролю, підбір індивідуального харчування.

 3. Лікування ожиріння, встановлення причини надмірної маси тіла, діагностика, лікування, а також профілактика ускладнень ожиріння (серед них: цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, порушення менструального циклу, безпліддя).

Ожиріння є не тільки естетичною, а й важливою медичною проблемою. Надмірна вага збільшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, цукрового діабету, деяких пухлин і вкорочує життя на кілька років. Ожиріння є причиною порушення менструального циклу у жінок, безпліддя, захворювання жіночих статевих органів, у тому числі і раку, у чоловіків - один з факторів зниження потенції та безпліддя. Варто задуматися і звернутися на консультацією до ендокринолога.

У важких випадках ожиріння, з розвитком життєвозагрозливих ускладнень, вдаються до скальпеля хірурга. В Універсальній клініці «Оберіг» досвідченим хірургом, к.м.н., Менделем М.А. проводяться ендоскопічна установка внутрішньошлункового балона, операції, які обмежують прийом їжі та / або спрямовані на обмеження засвоєння їжі, що дозволяє ефективно знизити вагу пацієнту.

 1. Діагностика і лікування захворювань гіпоталамо-гіпофізарної системи (гіпоталамічний синдром, гіперпролактинемія, нецукровий діабет та інші).

 2. Діагностика і лікування захворювань паращитовидних залоз (гіпопаратиреоз, гіперпаратиреоз)

 3. Діагностика і лікування захворювань надниркових залоз (хвороба Аддісона (хронічна надниркова недостатність), феохромоцитома, первинний гіперальдостеронізм та інші).

 4. Профілактика, діагностика та лікування остеопорозу — німої епідемії нинішнього століття, яка за своєю медико-соціальною значимістю займає 3 місце після серцево-судинних захворювань і цукрового діабету, враховуючи високий ризик виникнення остеопоротичних переломів, які призводять до інвалідизації та суттєво впливають на тривалість життя.

 5. Спільно з гінекологом і урологом діагностика ендокринного безпліддя і порушення менструального циклу у жінок, діагностика та лікування гіперандрогенії у жінок і гінекомастії у чоловіків.

На жаль, в деяких ситуаціях виникає необхідність вдатися до скальпеля хірурга, оскільки не завжди можливо вирішити проблему консервативним шляхом. У клініці консультує і успішно оперує професіонал у своїй справі, хірург-ендокринолог, доктор мед. наук Коваленко Андрій Євгенович.

Doctors
Taran Liliia Taran Liliia
 • Endocrinologist
 • 28 years of medical experience
 • Head of Polyclinic Department
Antoniuk Olena Antoniuk Olena
 • Endocrinologist
 • Physician
 • 8 years of medical experience
Kovalenko Andrii Kovalenko Andrii
 • Surgeon-endocrinologist
 • Doctor of Medical Science, Professor
 • 38 years of medical experience
Endocrinologist Why "Oberig"?

The Universal Clinic "Oberig" has a full package of services: from consultative to medical-diagnostic for diagnosis and treatment, including surgery, endocrine diseases.

Отзывы наших пациентов
Лідія Харитонівна

14.10.2020

Антонюк Елена Ярославовна

Моя безмежна вдячність Вам, Олено Ярославівно! Ви - золотий лікар, бездоганний фахівець своєї справи! При цьому чудова, чуйна і дуже уважна людина. Хочу побажати Вам довгих років у...

Мария

28.11.2012

Таран Лилия Федоровна

Я хочу через Ваш сайт звернутися до Бога. Спасибі за консультацію он лайн, спасибі за те, що Лілія Федорівна почула мій крик про допомогу. Її відповіді були настільки переконливі д...

Лариса

14.06.2020

Таран Лилия Федоровна

Доброго дня. Була на прийомі у цього фахівця, дуже доступно, правильно і грамотно мені було розказано про проблему, з якою я звернулася в клініку. Призначено лікування, з подальшим...