Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Gynecologist

Gynecologist
About the direction
Doctors
About the direction

Будь-яка жінка знає про те, що два рази на рік їй слід відвідувати лікаря-гінеколога. Як вибрати серед існуючої кількості лікарів «свого» лікаря?

Підхід лікарів Центру Здоров'я жінки клініки «Оберіг» відрізняється від того, який жінка часто зустрічає в поліклініках і жіночих консультаціях. Ми виділяємо дещо інші завдання під час огляду жінки. Нижче наведено кілька істотних відмінностей:

МИ НЕ ЛІКУЄМО УРЕАПЛАЗМОЗ І МІКОПЛАЗМОЗ

«Як же так? - Запитаєте Ви, - адже це одні з найпоширеніших захворювань у жінок»! А чи знаєте Ви, що в цивілізованій Європі взагалі відсутній діагноз уреаплазмоз або мікоплазмоз? Жінкам навіть не призначають відповідні аналізи, тобто їх просто не діагностують. За своєю суттю уреа - і мікоплазма є умовно патогенними мікроорганізмами, які при збігу деяких факторів можуть розмножуватися і виявлятися клінічними симптомами. Якщо жінка не відчуває дискомфорту (немає ніяких клінічних проявів), абсолютно недоцільно проходити тривале, дороге і відверто токсичне лікування цих «умовних» захворювань. Також уреаплазма не чинить ніякого впливу на можливість жінки завагітніти і велика помилка жінок - домагатися повного зникнення цих мікроорганізмів в надії завагітніти. У цьому випадку причину потрібно шукати в іншому.

Дізнайтеся більше про інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ), і «комерційні» діагнози – серйозну проблему сьогоднішньої медицини. Читайте статтю «Лікувати не можна помилувати» – ставимо коми на прийомі у гінеколога».

НАША ОСНОВНА МЕТА - ВБЕРЕГТИ ЖІНКУ ВІД РАКУ, ЗБЕРІГШИ ЇЇ РЕПРОДУКТИВНУ ФУНКЦІЮ.

Як би страхітливо це не звучало, але ризику розвитку раку статевих органів мають жінки будь-якого віку. У клініці «Оберіг» лікар в першу чергу проведе ряд обстежень для виявлення так званих передракових станів для їхнього усунення.


Рак шийки матки - небезпечне захворювання, яке зазвичай розвивається роками на тлі передракових змін. У всьому світі діагноз важка дисплазія (інтраепітеліальне пошкодження) прирівнюється до передракових станів, що вимагає невідкладного лікування. Пам'ятайте, що такий діагноз можна поставити виключно в лабораторії після проведення цитологічного аналізу, а не «на око». Виконавши кольпоскопічне дослідження з пробою по Шиллеру (йодна проба) лікар може тільки припустити наявність дисплазії у пацієнтки, але обов'язково повинен підтвердити діагноз цитологічно або гістологічно.

Для виключення раку яєчників на прийомі у гінеколога обов'язкове виконання трансвагінального ультразвукового дослідження, при якому може бути виявлена пухлина яєчників, і також оцінена поширеність процесу. Природно, чим раніше буде виявлено злоякісний процес у жінки, тим більше шансів на ефективне лікування захворювання.

Рак тіла матки (рак ендометрію) на огляді у лікаря-гінеколога виявляється за допомогою абдомінального ультразвукового дослідження, а також біопсії.

Ось і відповідь на питання, що повинно бути обов'язковими складовими на прийомі у лікаря-гінеколога: фізикальний огляд, кольпоскопія для вивчення стану шийки матки, проба по Шиллеру (за потребою), цитологія (аналіз клітин епітелію), ультразвукові дослідження для оцінки стану тіла матки і придатків.

МИ НЕ ВИКОРИСТОВУЄМО ЗАГАЛЬНОПРИЙНЯТІ «ВАРВАРСЬКІ» МЕТОДИ.

Такий «варварський » метод вчорашнього дня як вишкрібання (кюретаж), який часто використовують для діагностики (одержання матеріалу з порожнини матки) або лікування (наприклад, при матковій кровотечі ) ніколи не використовувався в Центрі здоров'я жінки клініки «Оберіг». Його замінює такий сучасний метод діагностики та лікування як гістероскопія. Методика нешкідлива для жіночого здоров'я, менш травматична і дозволяє провести точну діагностику і лікування. Використовується лікарями дуже часто при різних патологіях, починаючи від контролю стану слизової до більш складних втручаннях при поліпах, ендометріозі, субмукозних міомах і т.д.

МИ ГАРАНТУЄМО БЕЗПЕКУ!

Про безпеку пацієнтки на прийомі у лікаря-гінеколога твердять на кожному кроці. У клініці «Оберіг» мінімізовані всі ризики зараження жінки під час прийому. Ми використовуємо одноразовий інструментарій, а той, що підлягає використанню, кілька разів проходить дезінфекцію високого рівня і пакетну стерилізацію. Все це гарантує жінці інфекційну безпеку. І все ж нашою основною відмінністю залишається активне використання всіх сучасних методик , спрямованих на збереження репродуктивної функції жінки при виборі методики операцій (лапаро- і гістероскопія ). Жінка повинна бути впевнена, що навіть під час рутинного прийому у лікаря-гінеколога вона в безпеці, і що лікар вибере для неї найбільш сучасний і бережливий метод діагностики та лікування.

Doctors
Lishchuk Volodymyr Lishchuk Volodymyr
 • Gynecologist
 • Head of the Women's Health Center
 • 40 years of medical experience
 • PhD in Medical Sciences
 • Honored Doctor of Ukraine
Revaz Bochorishvili Revaz Bochorishvili
 • Doctor of Medicine
 • Head and Research Supervisor in Operative Gynecology
Yashchenko Lyudmyla Yashchenko Lyudmyla
 • Gynecologist
 • 19 years of medical experience
 • PhD in Medical Sciences
Novosad Anna Novosad Anna
 • Gynecologist
 • Candidate of Medical Sciences
 • 18 years of medical experience
Kovalchuk Liudmyla Kovalchuk Liudmyla
 • Gynecologist
 • 12 years of medical experience
Gynecologist Why "Amulet"?

The team of the Center is formed by obstetricians-gynecologists and oncogynecologists. Volodymyr Lishchuk, head of the Women's Health Center, is a recognized expert in the treatment of endometriosis. Our permanent consultants are Revaz Bochorishvili (MD, France) and Mario Malzoni (one of the world's leading gynecologists, Italy).

The approach of the doctors of the Women's Health Center of the Oberig Clinic differs from the one that women often meet in polyclinics and women's clinics. We highlight some other tasks during the examination of a woman. We strongly oppose commercial diagnoses and unproven treatment. We use gentle modern methods of diagnosis and treatment, guarantee safety, friendly and open treatment for each patient.

Отзывы наших пациентов
Тетяна

10.12.2019

Кукина Галина Александровна

Хочу висловити величезну подяку Кукіній Галині Олександрівні. Це не тільки професійний, уважний і талановитий лікар, але і дуже приємний, розташовує до себе людей. Вона знайшла шля...

Наталья

23.08.2020

Никитина Ольга Анатольевна

Ольга Анатоліївна - ПРОФЕСІОНАЛ! Дуже чуйна і уважна до своїх пацієнтів. Я безмірно дякую їй за свою маму і за своє жіноче здоров'я. І навіть зараз, коли немає можливості прийти до...

Юлія

05.12.2015

Новосад Анна Викторовна

З Анною Вікторівною я була знайома ще до її приходу в клініку, коли проходила у неї планові огляди. З першої зустрічі мене вразила приємна і спокійна атмосфера в процесі спілкуванн...