Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Psychotherapy

Psychotherapy
About the direction
Doctors
About the direction

В глибині душі кожної людини причаїлася радість. Вона може бути непомітною під вантажем негативних переживань, але вона завжди жива. У ваших силах повернути собі здатність радіти кожному дню. Повернути втрачене задоволення від життя допоможе психотерапевт. Він не вирішує ваші проблеми за вас, але стає провідником на шляху до нового «я».

Сучасний світ сприяє значному зростанню депресивних і тривожних розладів. Хронічний стрес поволі руйнує фізичне здоров'я. У цивілізованих країнах люди давно вважають звичайним і правильним звертатися за допомогою до психотерапевтів. У нас же донині поширені випадки, коли людина роками безуспішно намагається впоратися зі своїми психологічними проблемами самостійно.

Багато людей, особливо чоловіки, вважають слабкістю звернення за допомогою, тим більше, психотерапевта. Чи знаєте ви, що чоловіки частіше кінчають життя самогубством, ніж жінки? Незважаючи на те, що в цілому слабка стать більш схильна до депресивних і тривожних розладів. Жінки схильні ділитися своїми переживаннями, і це знижує навантаження на психіку. Чоловіки ж страждають мовчки, доки не досягають такого рівня душевного болю, що вирішують попрощатися з життям.

Звернення до психотерапевта - це не ознака слабкості. Навпаки, це говорить про вашу готовність взяти своє життя в свої руки, виконати складну роботу над собою, навчитися новим навичкам і способам мислення. Часто люди кажуть - навіщо мені психотерапевт? Я можу поділитися своїми проблемами з друзями або родичами! Так, «виговоритися» - дуже важливо. Але саме робота з фахівцем може вивести вас на новий рівень, позбавити від постійного повторення своїх помилок.

Що таке психотерапія? Це діалог з психотерапевтом, який формує в клієнта схеми мислення, завдяки яким він може поліпшити свій емоційний стан і знайти власні рішення проблемних ситуацій. Тривалість курсу психотерапії для кожної людини індивідуальна. Ви можете її перервати в будь-який момент, коли відчуєте, що готові рухатися далі самостійно.

Психотерапія може проводиться додатково до медикаментозної терапії, призначеної психоневрологом. Це стосується, в тому числі, таких поширених захворювань нашого століття, як депресія, тривожний розлад, обсессивно-компульсивний розлад, біполярний розлад. Психотерапія підсилює ефективність препаратів і запобігає розвитку рецидивів.

Якщо ви відчуваєте себе апатично, пригнічено або тривожно, відчуваєте труднощі в спілкуванні, невпевненість в собі, запишіться на прийом до психолога-психотерапевта в Універсальну клініку «Оберіг» за телефоном 521-03-03.

Doctors
Maliarov Serhii Maliarov Serhii
  • Лікар-психіатр
  • Neuropsychiatrist
  • Head of the Center for Psychosomatics and Depression
  • 43 years of medical experience
  • PhD in Medical Science
Alexandrenko Viktoriia Alexandrenko Viktoriia
  • Psychologist
  • More than 20 years of professional experience
Koliada Maryna Koliada Maryna
  • Psychologist
  • 25 years prof. experience
Psychotherapy Why "Oberig"?

What is psychotherapy? This is a dialogue with a psychotherapist, who forms in the client patterns of thinking, through which he can improve his emotional state and find their own solutions to problem situations. The duration of the course of psychotherapy for each person is individual. You can interrupt it at any time when you feel that you are ready to move on on your own.

Psychotherapy can be performed in addition to drug therapy prescribed by a psychoneurologist. This applies, inter alia, to such common diseases of our century as depression, anxiety disorder, obsessive-compulsive disorder, bipolar disorder. Psychotherapy enhances the effectiveness of drugs and prevents relapses.

If you feel apathetic, depressed or anxious, have difficulty communicating, self-doubt, make an appointment with a psychologist-psychotherapist at the Universal Clinic "Oberig" by phone  521-30-03 .

Отзывы наших пациентов

17.03.2016

Маляров Сергей Александрович

Хочу висловити величезну вдячність Малярову Сергію Олександровичу. Ніколи ще не зустрічала таку порядну людину. Спасибі за вашу правильну відповідь, за розуміння і професіоналізм!

18.11.2015

Маляров Сергей Александрович

Задоволена лікарем. Професійний підхід, глибокий і вдумливий спеціаліст. Вдячність!

05.11.2020

Александренко Виктория Анатольевна

Вікторія Анатоліївна - дуже чуйна і людяна, відповідальний спеціаліст. На прийомі почуваюся комфортно і в безпеці. Однозначно рекомендую.