Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Medical School

Medical School

Postgraduate education for doctors

В Універсальній клініці «Оберіг» проводяться курси тематичного удосконалення для лікарів, науковців, викладачів, аспірантів у рамках співпраці з Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця.

Ми поновлюємо свою освітню діяльність у 2020 році й запрошуємо лікарів навчатися на курсах з:

  • ендоскопічної діагностики й ендоскопічної хірургії передракових захворювань і ранніх стадій раку: cтравоходу, товстої кишки, шлунку; їх морфологічної верифікації;
  • клінічної енцефалографії в діагностиці захворювань нервової системи у дітей і дорослих;
  • основ діагностичної та оперативної гістероскопії;
  • основ ультразвукової діагностики в гінекології;
  • основи гістероскопії і лапароскопії в гінекології;
  • основ кольпоскопії.

Викладачі курсів ТУ - лікарі клініки “Оберіг”: лікар-ендоскопіст Владислав Яковенко, дитячий невролог Анатолій Омельяненко, невролог Вазген Симонян, гінеколог Анна Новосад.

Навчання починається у вересні 2020 року. Однак у зв’язку з епідеміологічною ситуацією графік проведення ТУ може змінитися (про це ми повідомлятимемо на сайті).

На цій сторінці ви можете ознайомитися із планом курсів на другу половину 2020 року, переліком необхідних документів, контактними особами, реквізитами, а також у додатках нижче - із затвердженим реєстром курсів, їх програмами та іншими документами.

Для запису на курси з гінекології просимо заповнювати гугл-форму: https://cutt.ly/2gRZ0CT.

Увага! Графік проведення курсів змінений (і доступний за посиланням вище).