Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Точність та вичерпність при діагностиці раку печінки в клініці «Оберіг»

Точність та вичерпність при діагностиці раку печінки в клініці «Оберіг»

Ефективне лікування раку печінки неможливе без діагностики, яка відповідає обов’язковим вимогам:

1. Точність

Серед усіх новоутворень печінки зустрічаються доброякісні пухлини, паразитарні ураження, вроджені аномалії, ураження метастазами пухлин інших локалізацій та різновиди власне раку печінки. Діагностичні методи мають дати чітку і безпомилкову відповідь: кого з пацієнтів треба лікувати чи оперувати, а у кого новоутворення є лише випадковою знахідкою, яка не становить загрози та не потребує лікування.

2. Вичерпність

Про виявлену пухлину печінки (гепатоцелюлярнина карцинома, холангіокарцинома, метастатичні ураження) хірург і онколог мають знати все: форму, розміри, гістологічну будову, відношення до прилеглих судин чи інших органів, стан печінкової тканини та інші показники для складання оптимального плану лікування, визначення можливості та обсягу оперативного втручання, потребу та вибір оптимального протоколу хіміотерапії.

Точність:

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) на першому в Україні новому апараті Siemens Magnetom Vida 3 Тесла змінила уявлення про точність діагностики раку печінки:

  • відрізнити доброякісне утворення від раку печінки чи метастатичного ураження дозволяють дифузно зважені зображення високої роздільної здатності: аденоми печінки, фокальнонодулярна гіперплазія, метастази чи ракові пухлини печінки розрізняються на МРТ печінки практично безпомилково.

У клініці “Оберіг” щорічно виконується понад 1000 МРТ-досліджень печінки.

  • трифазна комп’ютерна томографія з контрастним підсиленням з точністю до міліметра визначає розмір, форму пухлини печінки, стан печінкових судин, лімфатичних вузлів, підшлункової залози, кишківника, легень, кісткової тканини;
  • радіологи та хірурги отримують чітке інформативне зображення, але доза опромінення пацієнта на новому КТ-апараті Siemens є вдвічі нижчою за опромінення на більшості інших КТ.

У клініці “Оберіг” впродовж року виконується понад 1200 комп’ютерних томографій печінки.

Вичерпність:

Діагностика раку печінки в клініці “Оберіг” дає інформацію пацієнту та лікарю і про точний діагноз, і також про оптимальні шляхи лікування:

  • комп’ютерна томографія печінки із застосуванням програм Liver analisys дозволяє дослідити будову печінкових судин, визначити резектабельність пухлини, об’єм здорової печінкової тканини, виконати віртуальну операцію по видаленню раку печінки та спрогнозувати функціонування печінки після операції.
  • МРТ печінки з спеціальним гепатоспецифічним контрастом Прімавіст (Primavist) є незамінним в діагностиці складних випадків раку печінки: при пухлині Клацкіна, доброякісних чи злоякісних новоутвореннях у пацієнтів з цирозом печінки, для контролю ефективності хіміотерапії, післяопераціного спостереження.