Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Трансторакальна біопсія пухлин середостіння

Трансторакальна біопсія пухлин середостіння

ПЕРЕВАГИ БІОПСІЇ ПУХЛИН СЕРЕДОСТІННЯ В УНІВЕРСАЛЬНІЙ КЛІНІЦІ «ОБЕРІГ»

  • Інтервенційний радіолог, який має багаторічний досвід проведення складних лікувальних і діагностичних втручань під контролем УЗД і КТ, в тому числі, і біопсії пухлин середостіння.
  • Власний патогістологічний центр для дослідження отриманих біоптатів.
  • Сучасні апарати УЗД і КТ з високою роздільною здатністю для контролю над проведенням біопсії.


Середостіння – це анатомічний простір в середніх відділах грудної клітини, де розташовані серце, вилочкова залоза, крупні сосуди, трахея, стравохід, лімфатичні вузли. В середостінні можлива поява новоутворень, як доброякісного, так і злоякісного характеру. Найбільш часто зустрічаються тимоми, кісти, пухлини нейрогенного походження і лімфоми.


Пухлини і кісти середостіння – дуже різноманітні за своїм походженням. При цьому клінічна картина захворювань може бути подібною. Щоб правильно вибрати тактику лікування, важливо знати гістологічну структуру патологічного осередку.


Для діагностики пухлин середостіння необхідна біопсія – забір зразків тканини для лабораторного дослідження. Найбільш щадний метод біопсії – це трансторакальня аспіраційна або пункційна біопсія, яка проводиться під ультразвуковим або рентгенологічним контролем. Вона має великі діагностичні можливості.

МЕТОДИКА ПРОВЕДЕННЯ БІОПСІЇ ПУХЛИН СЕРЕДОСТІННЯ

Об’єктами трансторакальної біопсії найчастіше є пухлини, розташовані поблизу грудної стінки. Біопсійна голка вводиться через шкіру. Безпечність процедури забезпечує контроль за допомогою УЗД або КТ.


Може бути використана тонкоголкова аспіраційна біопсія, яка дозволяє отримати клітинний матеріал, або пункційна біопсія товстою голкою для забору стовпчика патологічної тканини. Зразки відправляються на дослідження лікарям-цитологам або гістологам.


Місце пункції встановлюють шляхом попереднього ретельного обстеження пацієнта з врахуванням даних комп’ютерної томографії грудної клітини і ультразвукового дослідження з доплерографією. Біопсія проводиться під місцевою анестезією після седації.


Процедура повинна виконуватися висококваліфікованим лікарем на якісному обладнанні з високою роздільною здатністю, які дозволяють прослідкувати всю траєкторію проходження біопсійної голки до пухлини. Цим вимогам відповідає Універсальна клініка «Оберіг». Якщо вам необхідна біопсія новоутворень середостіння, телефонуйте за номером:

(044) 521 30 03