Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Отзывы о враче Кукина Галина Александровна

Кукина Галина Александровна
Оксана

21 октября 2021

Замечательный врач! Тот случай, когда на приёме уходят все тревоги, потому что получаешь чёткие и понятные ответы. Спасибо, Вам, за профессионализм, интерес к своей работе, за внимательность. И отдельное спасибо за такое доброе человеческое отношение!

Замечательный врач! Тот случай, когда на приёме уходят все тревоги, потому что получаешь чёткие и понятные ответы. Спасибо, Вам, за профессионализм, интерес к своей работе, за внимательность. И отдельное спасибо за такое доброе человеческое отношение!

Олена Труш

6 сентября 2021

Хочу подякувати Галині Олександровні за професійність та чуйність. Звернулася на плановий щорічний огляд та залишилася задоволена усім процесом: і ретельним збором анамнезу, і самої процелурою гінекологічного огляду. Безпосердньо на прийомі лікарка зробила УЗД органів малого тазу аби пересвідчитися, що все добре. Я особисто отримала не тільки достовірну інформацію про стан здоров'я, але й масу зад ...

Хочу подякувати Галині Олександровні за професійність та чуйність. Звернулася на плановий щорічний огляд та залишилася задоволена усім процесом: і ретельним збором анамнезу, і самої процелурою гінекологічного огляду. Безпосердньо на прийомі лікарка зробила УЗД органів малого тазу аби пересвідчитися, що все добре. Я особисто отримала не тільки достовірну інформацію про стан здоров'я, але й масу задоволення від спілкування з Галиною Олександрівною. Ду-у-у-же дякую за фаховість та емпатичне ставлення до психологічних потреб. Наче побувала на крутій сесії у психотерапевта - позбулася тривог за здоров'я та впевнилася, що зі мною все гаразд. Це рідкий випадок, коли в клініці не знайшли того, чого нема, та не призначили нічого зайвого :)

Развернуть
Виктория

22 апреля 2021

С Галиной Александровной знакома с осени 2019, именно с тех пор, как мне диагностировали РМЖ. Так вышло, что тогда она совместно с доктором маммологом-онкологом оперировали меня (каждый по своему профилю, конечно же). И вот с тех пор я окружена ее заботой и вниманием. Кукина Галина Александровна – опытная гинеколог, спокойная и уверенная, а ее постоянная поддержка, - это то, что дает увереннос ...

С Галиной Александровной знакома с осени 2019, именно с тех пор, как мне диагностировали РМЖ. Так вышло, что тогда она совместно с доктором маммологом-онкологом оперировали меня (каждый по своему профилю, конечно же). И вот с тех пор я окружена ее заботой и вниманием. Кукина Галина Александровна – опытная гинеколог, спокойная и уверенная, а ее постоянная поддержка, - это то, что дает уверенности и мне. В общем, она лучшая, амбициозная и интересующаяся! Галина Александровна, искренне благодарна Вам! За последнюю операцию (01.03.2021) отдельное спасибо! – хоть и тяжело мне было морально, но физически все прошло легко, минимум боли и шрамов :)

Развернуть
Тетяна

10 декабря 2019

Хочу висловити величезну подяку Кукіній Галині Олександрівні. Це не тільки професійний, уважний і талановитий лікар, але і дуже приємний, розташовує до себе людей. Вона знайшла шляхи вирішення моєї проблеми, вдало прооперувала і успішно продовжує моє подальше лікування. Дає чіткі і зрозумілі відповіді на питання, дуже уважна до всіх деталей. Галина Олександрівна вміє підтримати, вселити впевненіст ...

Хочу висловити величезну подяку Кукіній Галині Олександрівні. Це не тільки професійний, уважний і талановитий лікар, але і дуже приємний, розташовує до себе людей. Вона знайшла шляхи вирішення моєї проблеми, вдало прооперувала і успішно продовжує моє подальше лікування. Дає чіткі і зрозумілі відповіді на питання, дуже уважна до всіх деталей. Галина Олександрівна вміє підтримати, вселити впевненість в успіху і розвіяти всі страхи і побоювання, яких у мене на момент першої зустрічі з цим чудовим лікарем було дуже багато. Величезне Вам спасибі, Галино Олександрівно! З повагою і вдячністю, Тетяна. 06.11.2019 р.

Развернуть
Оставить отзыв
Это поле обязательное
Это поле обязательное
Введите правильно номер телефона
Это поле обязательное
Это поле обязательное