• Головна
  • Новини
  • Д -р. Реваз Ботчорішвілі удостоєний звання Doctor Honoris Causa (почесний доктор ) Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика

Д -р. Реваз Ботчорішвілі удостоєний звання Doctor Honoris Causa (почесний доктор ) Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика

4 березня 2014 р.

Д -р Реваз Ботчорішвілі визнаний у Європі і світі експерт в області ендоскопії в гінекологічній хірургії , віртуозний хірург-гінеколог, який досконало володіє методом лапароскопії та виконує повний обсяг оперативних втручань будь-якої складності в гінекології , використовуючи лапароскопію. Починаючи з 2009 року Центр Здоров'я Жінки клініки «Оберіг» тісно співпрацює з д- ром Р. Ботчорішвілі, який на правах наукового керівника, забезпечує постійне підвищення кваліфікації для провідних ендоскопічних хірургів-гінекологів Центру.

Проф. Ю.В. Вороненко – д. мед. наук, ректор Національної медичної  академії піследипломної освіти ім. П. Л. Шупика під час вручення звання Doctor Honoris Causa (почесний доктор) Ревазу Ботчоришвілі – доктору медицини, керівнику центру ендоскопічної гінекології та хірургії СІСЕ (Франція) та керівник напрямку «оперативна гінекологія» ЦЗЖ клініки «Оберіг»
Проф. Ю.В. Вороненко – д. мед. наук, ректор Національної медичної академії піследипломної освіти ім. П. Л. Шупика під час вручення звання Doctor Honoris Causa (почесний доктор) Ревазу Ботчоришвілі – доктору медицини, керівнику центру ендоскопічної гінекології та хірургії СІСЕ (Франція) та керівник напрямку «оперативна гінекологія» ЦЗЖ клініки «Оберіг»

Знання, якими д -р Р. Ботчорішвілі із задоволенням ділиться зі своїми колегами, завжди мають суто практичний характер. Він із задоволенням здійснює не тільки педагогічну діяльність, а й ділиться практичними навичками з оперативними гінекологами Центру Здоров'я Жінки прямо в операційних клініки, які, за його словами, нічим не відрізняються від операційних в клініках Франції .

Д -р Реваз Ботчорішвілі - педагог за покликанням. Він уже зумів внести неоціненний внесок в хірургічну гінекологію України. Він є одним з основних консультантів з адаптації післядипломної підготовки акушерів-гінекологів України згідно з вимогами Європейського союзу та стандартизації атестації лікарів, що займаються лапароскопією згідно з вимогами ESGE. Він впроваджує дистанційні методи навчання, включаючи лекційний матеріал, клінічні випадки, а також безпосереднє спілкування з курсантами під час проведення курсів тематичного удосконалення та тематичних майстер-класів за допомогою телемедицини. За його сприяння забезпечено доступ до мережі наукових бібліотек Франції. Щорічно з 2008 року на базі міжнародного центру ендоскопічної хірургії СICE в Клермон- Феррані під керівництвом доктора Р.Ботчорішвілі більше сотні практикуючих лікарів акушерів-гінекологів з України проходять практичне навчання та отримують Європейський сертифікат встановленого зразка з практичного опанування навичок ендоскопічної хірургії в гінекології.

Д -р. Реваз Ботчорішвілі удостоєний звання Doctor Honoris Causa (почесний доктор ) Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика
Д -р. Реваз Ботчорішвілі удостоєний звання Doctor Honoris Causa (почесний доктор ) Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика

За ці заслуги в лютому 2014 д -р Реваз Ботчорішвілі був удостоєний звання Doctor Honoris Causa (почесний доктор ) Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Ми вітаємо нашого справжнього друга із заслуженим почесним званням. Крім цього, пишаємося тим, що д -р Реваз Ботчорішвілі є керівником і науковим куратором напряму «оперативна гінекологія» Центру Здоров'я Жінки універсальної клініки «Оберіг», що дає можливість жінкам України отримувати європейський стандарт медичної допомоги, не виїжджаючи за кордон. Для отримання консультацій звертайтеся до лікарів ЦЗЖ - к.мед.н. Савіної З.А. і к.мед.н. Новосад А.В.

Д -р Реваз Ботчорішвілі - фахівець міжнародного класу і повноцінний член колективу Центру Здоров'я Жінки - експертного клінічного підрозділу в області оперативної гінекології в Україні .

Направлення:
Гінекологія, Оперативна гінекологія
Відділення:
Центр здоров'я жінки (гінекологія та акушерство)
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»