• Головна
  • Новини
  • І Міжнародна школа імунології та алергології (майстер-клас) відбулася в універсальній клініці «Оберіг» 21 січня 2011

І Міжнародна школа імунології та алергології (майстер-клас) відбулася в універсальній клініці «Оберіг» 21 січня 2011

28 січня 2011 р.

21 січня 2011 в універсальній клініці «Оберіг» відбулася І Міжнародна школа імунології та алергології (майстер-клас), присвячена найбільш актуальним питанням патогенезу, діагностики, лікування і реабілітації алергічних, аутоімунних захворювань та імунодефіцитних станів у всіх сферах клінічної медицини. Ініціатором школи та її модератором був професор Г. М. Драннік, президент Української асоціації алергології та клінічної імунології (УААКІ). Наукова тематика заходу охопила найрізноманітніші фундаментальні і практичні теми - від сучасного погляду на патогенез алергічного запалення до практичних питань діагностики та лікування алергії та імунодефіцитних станів, які можуть супроводжувати більшість хронічних захворювань, зокрема генітального герпесу, хронічних обструктивних захворювань легенів і ін. У роботі школи взяли участь більше 170 практикуючих алергологів, клінічних імунологів та лікарів інших спеціальностей з різних регіонів України, яких професійно запросив і організував партнер заходу - туристична агенція «ЕВЕЛІН-тур».

Особливу увагу учасників заходу привернули виступи професора, д.м.н. М. А. Мокроносовой (м. Москва) та керівника Дитячого аллергоцентра клініки «Оберіг», к.м.н. М. Ю. Гудзій, які зосередилися на питаннях нових методик діагностики алергії в лабораторних умовах з використанням системи ImmunoCAP ™. Ця технологія вважається «золотим стандартом» діагностики алергії і аутоімунних захворювань у світі. Відтепер вона доступна в універсальній клініці «Оберіг». Фахівці лабораторії клініки освоїли цю найсучаснішу методику та надали клініцистам важливий інструмент у діагностиці захворювань з алергічним або імунним патогенезом.

Клініко-діагностична лабораторія універсальної клініки «Оберіг», вперше в Україні, виконує унікальні тести в алергології і імунології, серед яких:

  • Phadiatop Infant ™ - скринінг алергії (атопії) у дітей до 4-х років;
  • Phadiatop ™ - скринінг алергії (атопії) у дітей старше 4-х років і дорослих;
  • Symphony ™ - скринінг системних аутоімунних захворювань сполучної тканини;
  • Рекомбінантні алергени (береза, тимофіївка, амброзія та ін) для визначення перехресної алергії і прогнозу ефективності специфічної імунотерапії алергічних захворювань.

Тепер Ви протягом декількох днів можете знайти відповідь на питання: «Це прояв, це алергія, чи ні?» - З майже 100% вірогідністю для дітей і дорослих, для чого потрібно тільки здати мінімальний зразок крові! Учасники конференції високо оцінили постійне прагнення фахівців клініки «Оберіг» до впровадження в клінічну практику найсучасніших методик діагностики та лікування актуальних захворювань, до яких відносяться такі проблеми, як алергія і аутоімунні захворювання. Телефонуйте 044-390-03-03 та отримаєте консультацію з діагностичним і лікувальним можливостям універсальної клініки «Оберіг».

Направлення:
Алергологія
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»