Вакцинація від грипу разом з клінікою «Оберіг»!

14 жовтня 2011 р.

Універсальна клініка «Оберіг» з радістю інформує Вас, що Ви знову маєте можливість зробити щеплення від сезонного епідемічного грипу в сучасному вакцинаційному кабінеті клініки.

У своїй роботі Ми використовуємо найбільш технологічну і безпечну віросомну вакцину Inflexal V («Інфлексал»), виробництва швейцарської компанії Berna Biotech. Штамовий склад вакцини відповідає рекомендаціям ВОЗ для Північної півкулі та рішенням Євросоюзу зі складу протиепідемічних грипозних вакцин, що приймаються перед кожним сезоном. Вакцина максимально безпечно застосовується у дітей з 6- місячного віку.

Вакцинация от гриппа вместе с клиникой «Оберіг»!
Вакцинация от гриппа вместе с клиникой «Оберіг»!

Варто пам’ятати, що розвиток імунного захисту, починається з 2-го дня після вакцинації, і досягає максимуму протягом 2–3 тижнів, тому рекомендується робити щеплення якомога раніше. Тривалість вакцинального імунітету коливається від 6 до 12 місяців.

Вакцинацію рекомендується проводити завчасно, оптимально — у жовтні-листопаді. Проте, щеплення можна проводити й пізніше, оскільки розвиток епідемії можливий до березня. Для досягнення максимальної безпеки вакцинаційної кампанії у клініці «Оберіг» обов’язково проводиться попередній огляд лікарем-терапевтом або педіатром.

Не секрет, що попередити захворювання завжди легше, ніж його лікувати, тому НЕ ГАЙТЕ ЧАС!

Направлення:
Вакцинація (щеплення для дорослих та дітей)
Відділення:
Теги:
грип, Універсальна клініка «Оберіг»