• Головна
  • Новини
  • XIV Нейростудії: в центрі уваги – периферична нервова система

XIV Нейростудії: в центрі уваги – периферична нервова система

12 жовтня 2018 р.

В Універсальній клініці «Оберіг» 10 жовтня 2018 р. відбулися XIV Нейростудії – чергова зустріч в рамках освітнього проекту для фахівців в галузі клінічних нейронаук. Захід був присвячений периферичній нервовій системі (вдруге за час роботи проекту). Проводилась пряма трансляція у соціальній мережі Facebook.

В XIV Нейростудіях взяли участь лікарі Універсальної клініки «Оберіг» та запрошені спеціалісти. Лікар-невролог клініки «Оберіг» Самосюк Н.І. виступила з доповіддю про хронічні паранеопластичні нейропатії – патологічні зміни нервів, спричинені раком, які зустрічаються у 1 з 10 тис. пацієнтів зі злоякісними новоутвореннями. Завідувач Інсультним центром клініки «Оберіг» Фломін Ю.В. розповів слухачам про нейропатії з ураженням дрібних волокон, зокрема, діабетичні нейропатії, та роль внутрішньовенного імуноглобуліну в лікуванні захворювань периферичної нервової системи. В своєму виступі Фломін Ю.В. представив клінічний випадок сенсорної діабетичної полінейропатії, викликаної швидкою корекцією гіперглікемії у 18-річної дівчини з цукровим діабетом 1 типу.

Самосюк Н.І.
Самосюк Н.І.

Також на XIV Нейростудії завітали гості з інших медичних та наукових закладів. Невмержицька Л.О., молодший науковий співробітник ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова», познайомила слухачів з кардіологічними проявами хвороби Фабрі, а Семеряк О.М. (Центр нервово-м’язових захворювань та полінейропатій, ЛОКЛ, м. Львів) – з неврологічними симптомами цього захворювання. Хвороба Фабрі – це рідкісне спадкове захворювання, що характеризується дефіцитом ферменту лізосомальної α-галактозидази. Захворювання призводить до ураження різних органів та систем – кровоносних судин, нирок, серця, потових залоз, вегетативної нервової системи.

Високий рівень професіоналізму неврологів та діагностичні можливості обладнання клініки «Оберіг» забезпечують ефективне виявлення та лікування уражень нервової системи. Ми можемо допомогти навіть у найскладніших випадках. Телефонуйте за номером 044 521 30 03!

Направлення:
Неврологія
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»