Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Безкоштовні сумісні консультації фахівців: лікування хвороб печінки і жовчовивідних шляхів

Безкоштовні сумісні консультації фахівців: лікування хвороб печінки і жовчовивідних шляхів

Шановні пацієнти!

Клініка «Оберіг» запроваджує безкоштовні спільні консультації провідних фахівців у лікуванні захворювань печінки та жовчовивідних шляхів: гепатитів, цирозів та їх ускладнень, інших хронічних захворювань печінки, у тому числі, що потребують трансплантації, доброякісних та злоякісних утворень гепатобіліарної системи, метастатичних уражень печінки при первинних пухлинах іншої локалізаціі, абсцесів печінки, захворювань жовчного міхура та жовчовивідних проток.

Консультанти:

  • Котенко Олег Геннадійович – керівник «Центру хірургії печінки та підшлункової залози» клініки «Оберіг», доктор медичних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (2008 р.);
  • Шипулін Вадим Петрович – завідувач кафедри внутрішньої медицини №1 Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор.


Чому ми запроваджуємо саме спільні консультаціі фахівців терапевтичного та хірургічного профілів?

Причин декілька:

  • Дуже часто захворювання печінки та жовчновивідних шляхів знаходяться на «зламі» терапевтичного та хірургічного шляхів лікування. Є певні ситуації, коли саме лікар терапевтичного профілю відіграє основну роль в лікуванні пацієнта, але на якомусь етапі терапевтичні підходи «вичерпують» себе – і тоді пацієнта потрібно скерувати до хірурга. Саме цей момент надзвичайно важливий, бо має бути вчасним. Коли професіонали працюють пліч-о-пліч, вони розуміють, що тільки вчасне та раціональне застосування терапевтичних та хірургічних методик може дати пацієнту шанс на повне одужання.
  • Клініка «Оберіг» має унікальні можливості для сучасної діагностики всіх захворювань печінки та жовчовивідних шляхів: УЗД з еластографією (2-D shear-wave elastography (2D-SWE) та acoustic radiation force impulse imaging (ARFI), МРТ на кращих апаратах Siemens 1,5 і 3 Тесла (єдиний в Україні), МРХПГ-холангіопанкреатографія, усі сучасні лабораторні методи діагностики, біопсія печінки під візуалізацією.
  • Ми  «під одним дахом»  маємо  всі можливості для проведення оперативних втручань будь-якої складності, включаючи трансплантацію печінки. А також маємо повний цикл надання допомоги пацієнтам з онкологічною патологією печінки та жовчовивідних шляхів – оперативне лікування, хімієтерапевтичне, променеву терапію.


Отримайте консультацію експертного рівня – це допоможе Вам розуміти, які можливості має сучасна медична практика для вирішення саме Вашої проблеми!  

Консультаціії проводяться за попереднім записом через кол-центр клініки за номером +38 044 521 3003.

Безкоштовні сумісні консультації фахівців: лікування хвороб печінки і жовчовивідних шляхів