The gastroenterologist of the Oberig clinic scored more than 1,000 points in professional development out of the required 50
19 February 2020
19 February 2020
“Якщо один день пройшов без хоча б малих нових знань - це нікчемний день”, - так вважає наша лікарка-гастроентеролог, докторка медичних наук, професорка та керівниця гастроцентру Галина Соловйова.
Вона стала нашою рекордсменкою по безперервному професійному розвитку.
Річ у тому, що попередня команда МОЗ запровадила зміни, за якими лікар стає вільним у виборі місця та змісту підвищення своєї кваліфікації.
Держава визнає акредитоване міжнародними організаціями навчання в Україні та за кордоном. Раніше цього не було. Тепер лікарі мають підвищувати свою кваліфікацію не раз на 5 років, а щороку.
Усі лікарі зобов’язані набирати певний мінімум балів безперервного професійного розвитку на рік.
Наша гастроентеролог Галина Соловйова у 2019 році стала рекордсменкою клініки: набрала 1030 балів з 50 потрібних!
Вона брала участь у всіх Європейських тижнях по гастроентерології, в майже усіх міжнародних конференціях по гастроентерології.
Їздила в Стамбул на Міжнародний конгрес гастроентерологів. Представляла з нашою аспіранткою результати їхньої спільної з нашим лікарем Сергієм Маляровим роботи.
“Наша презентацію відібрали на oral presentation (усну доповідь), ми виступали серед провідних вчених світу. Туди надсилали 1500 тезисів і лише 30 з них відібрали на доповіді. Ми виступили по функціональній патології шлунка, функціональній диспепсії”.
Також Галина представляла Україну на Євро-Азійському конгресі в Баку, а ще виступала на Центральноазійському конгресі гастроентерологів в Алматі (Казахстан) з двома доповідями: по неалкогольній жировій хворобі печінки та дивертикулярній хворобі. Брала участь у всіх національних конференціях. Її роботи за рік також опубліковані в 4 журналах Scopus.
“Окрім доповідей та конференцій, я щодня намагаюсь вивчити щось нове. От вчора ходила після роботи ввечері на майстер-клас Наталії Губергріц. У своїй практиці я користуюся міжнародними знаннями, вони дають велику користь пацієнту. Медицина - це як спорт: лікар постійно має вдосконалювати свої знання”.