• Головна
  • Новини
  • XI Нейростудії: неврологічні ускладнення при тяжких ураженнях мозку

XI Нейростудії: неврологічні ускладнення при тяжких ураженнях мозку

12 квітня 2018 р.

В Універсальній клініці «Оберіг» 11 квітня 2018 року відбулися XI Нейростудії, присвячені пізнім неврологічним ускладненням при тяжких ураженнях мозку. Нейростудії – це освітній проект для фахівців, які цікавляться клінічними нейронауками.

На черговій зустрічі Нейростудій виступили лікарі Універсальної клініки «Оберіг». Дитячий невролог, к.м.н. Омельяненко А.А. познайомив аудиторію з новою класифікацією епілепсії та типів епілептичних нападів Міжнародної ліги боротьби з епілепсією (ILAE), яка була затверджена у вересні 2017 року. Доповідач роз’яснив принципи нової класифікації та її практичне використання. Також Омельяненко А.А. розповів про антиконвульсантну терапію в осіб із тяжкими ураженнями мозку – черепно-мозковими травмами та порушеннями мозкового кровообігу, зробивши акцент на взаємодію з іншими ліками та урахуванні супутніх захворювань.

Омельяненко А.А.
Омельяненко А.А.

Завідувач відділенням Інсультного центру, к.м.н. Фломін Ю.В. виступив з доповіддю про тривожно-депресивні розлади у пацієнтів після інсульту. Депресія розвивається приблизно у третини пацієнтів, що перенесли інсульт. . Серед її наслідків – когнітивні порушення, погіршення функціональних результатів, низька якість життя пацієнта та його сім’ї. Крім того, післяінсультна депресія значно підвищує ризик повторного інсульту та смерті. Саме тому важливе значення має своєчасна діагностика та лікування тривожно-депресивних розладів у пацієнтів після інсульту.

Фломін Ю.В.
Фломін Ю.В.

Високий рівень професіоналізму неврологів та діагностичні можливості обладнання клініки «Оберіг» забезпечують ефективне виявлення та лікування неврологічних ускладнень при тяжких ураженнях мозку. Телефонуйте за номерами:

(044) 521 30 03

(099) 521 30 03

(073) 521 30 03

Направлення:
Інсульт, Неврологія
Відділення:
Інсультний центр
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»