Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Treatment of ischemic stroke in Kiev

Treatment of ischemic stroke in Kiev

Спілкуватися, їсти, ходити, давати собі раду без сторонньої допомоги — про  це мріють усі ті, хто опинився в полоні раптової недуги — ішемічного інсульту. Але шлях до одужання складний, і факторами успіху на ньому виступають своєчасна кваліфікована допомога в умовах спеціалізованого інсультного центру (клік на сторінку ІС), ефективна програма реабілітації після перенесеного ішемічного інсульту, мотивація до одужання та підтримка рідних.

Своєчасна допомога починається із розпізнавання ознак ішемічного інсульту:

  • Слабкість 

Раптова слабкість м’язів чи заніміння половини  обличчя, однієї руки чи ноги

  • Проблема з мовленням та мовою

Раптова неспроможність самостійно говорити чи зрозуміти  мову

  • Порушення зору

Раптове порушення зору, зокрема часткова чи повна втрата зору на одне око або двоїння в очах

  • Головний біль

Раптовий надзвичайно сильний  до нестерпності головний біль

  • Хиткість та порушення рівноваги

Раптове порушення рівноваги та неспроможність самостійно пересуватись (особливо  у випадку з поєднанням з іншими перерахованими ознаками).

Якщо ці ознаки ішемічного інсульту виявлені — негайно телефонуйте до швидкої допомоги! Короткий номер – 3003. Пам’ятайте, що «терапевтичне вікно» при ішемічному інсульті усього 3-4 години, і надана в цей період кваліфікована допомога різко збільшує шанси на одужання.

Обираючи  медичну установу для лікування ішемічного інсульту у вашого родича, звертайте увагу на наявність у штаті досвідчених спеціалістів з інсультної допомоги (клік на особисту сторінку лікаря/лікарів), логопедів (клік на особисту сторінку лікаря/лікарів), фахівців з фізіореабілітації (клік на особисту сторінку фахівця/фахівців), «завантаженість» установи профільними та непрофільними пацієнтами, необхідність самостійної доставки ліків та їжі для вашої близької людини.

І, найголовніше, на що треба звертати увагу — які результати в лікуванні ішемічного інсульту має медична установа, чи є вони публічними. Ми, наприклад, можемо пишатися тим, що завдяки впровадженню світових стандартів з інсультної допомоги в клініці «Оберіг» смертність пацієнтів від інсульту в 5-6 разів нижча за середньоукраїнські показники, а понад 80% пацієнтів після перенесеного інсульту повертаються до повноцінного життя. Це результат, який поки що є недосяжним для медичних установ в галузі інсультної допомоги.

Лікування та реабілітація після інсульту в універсальній клініці «Оберіг» — це ефективні методики з відновлення порушених функцій мозку, які ґрунтуються на засадах доказової медицині, високому професійному рівні спеціалістів, мультидисциплінарній взаємодії лікарів багатьох спеціальностей, знаннях та досвіді лікарів Інсультного Центру (клік на сторінку ІС), сучасному технічному забезпеченні й індивідуальному підході до кожного пацієнта. І ще любові та поваги до людського життя J

Телефонуйте:  +38 044 521 30 03 або короткий номер 3003.

Ми працюємо цілодобово та без вихідних.

  https://oberig.ua/categories/insultnii-centr-5