Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Лікування ішемічного інсульту в Києві

Лікування ішемічного інсульту в Києві

Спілкуватися, їсти, ходити, давати собі раду без сторонньої допомоги — про  це мріють усі ті, хто опинився в полоні раптової недуги — ішемічного інсульту. Але шлях до одужання складний, і факторами успіху на ньому виступають своєчасна кваліфікована допомога в умовах спеціалізованого інсультного центру, ефективна програма реабілітації після перенесеного ішемічного інсульту, мотивація до одужання та підтримка рідних.

Своєчасна допомога починається із розпізнавання ознак ішемічного інсульту:

  • Слабкість 

Раптова слабкість м’язів чи заніміння половини  обличчя, однієї руки чи ноги.

  • Проблема з мовленням та мовою

Раптова неспроможність самостійно говорити чи зрозуміти  мову.

  • Порушення зору

Раптове порушення зору, зокрема часткова чи повна втрата зору на одне око або двоїння в очах.

  • Головний біль

Раптовий надзвичайно сильний  до нестерпності головний біль.

  • Хиткість та порушення рівноваги

Раптове порушення рівноваги та неспроможність самостійно пересуватись (особливо  у випадку з поєднанням з іншими перерахованими ознаками).

Якщо ці ознаки ішемічного інсульту виявлені — негайно телефонуйте до швидкої допомоги! Короткий номер – 3003. Пам’ятайте, що «терапевтичне вікно» при ішемічному інсульті усього 3-4 години, і надана в цей період кваліфікована допомога різко збільшує шанси на одужання.

Обираючи  медичну установу для лікування ішемічного інсульту у вашого родича, звертайте увагу на наявність у штаті досвідчених спеціалістів з інсультної допомоги, логопедів, фахівців з фізіореабілітації, «завантаженість» установи профільними та непрофільними пацієнтами, необхідність самостійної доставки ліків та їжі для вашої близької людини.

І, найголовніше, на що треба звертати увагу — які результати в лікуванні ішемічного інсульту має медична установа, чи є вони публічними. Ми, наприклад, можемо пишатися тим, що завдяки впровадженню світових стандартів з інсультної допомоги в клініці «Оберіг» смертність пацієнтів від інсульту в 5-6 разів нижча за середньоукраїнські показники, а понад 80% пацієнтів після перенесеного інсульту повертаються до повноцінного життя. Це результат, який поки що є недосяжним для медичних установ в галузі інсультної допомоги.

Лікування та реабілітація після інсульту в універсальній клініці «Оберіг» — це ефективні методики з відновлення порушених функцій мозку, які ґрунтуються на засадах доказової медицині, високому професійному рівні спеціалістів, мультидисциплінарній взаємодії лікарів багатьох спеціальностей, знаннях та досвіді лікарів Інсультного Центру, сучасному технічному забезпеченні й індивідуальному підході до кожного пацієнта. І ще любові та поваги до людського життя :)

Телефонуйте:  +38 044 521 30 03 або короткий номер 3003.

Ми працюємо цілодобово та без вихідних.