Медичну освіта я отримав у Харківському медичному інституті за спеціальністю лікувальна справа. Ординатуру я закінчував у Київському медичному інституті за спеціальністю хірургія. Тут же я закінчив аспірантуру в 1993 році. Спеціалізацію з ультразвукової діагностики я отримав у 1991 році.

Я почав працювати лікарем ультразвукової діагностики в 1994 році в Національній дитячій спеціалізованій лікарні «ОХМАТДИТ», де пропрацював 12 років. Технічні вдосконалення за фахом я проходив на наступні тематики: «УЗД в ортопедичній патології» (проф. Єськін, Москва), «Доплерографічні дослідження судин» (проф. С.Е. Лелюк, Москва) , «УЗД в педіатрії » (КМАПО ім. П.Л. Шупика , Київ). З 2006 року працював лікарем ультразвукової діагностики в Медичному центрі Св. Луки.

У своїй роботі особливо цікавлюсь діагностикою захворювань печінки, ускладненими синдромом портальної гіпертензії, як у дітей так і у дорослих.

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Відмінний Лікар, толковий, цікавиться новими методиками. Йде в ногу з часом. Побільше б таких. Тільки позитивні відгуки. Молодець.

Ігор

Відео з фахівцем