Направлення

В 2008 р. закінчила Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, медичний факультет. В 2008-2010 рр. пройшла інтернатуру за спеціальністю «Радіологія» при Національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця та Національному інституті раку. В 2011 р. отримала спеціалізацію «Променева терапія», а в 2018 р. – спеціалізацію «Онкологія» в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

Додаткова освіта

  • Травень 2010 р. – навчальний курс «Доказова радіаційна онкологія в лікуванні поширених видів раку», Баку, Азербайджан.
  • Вересень-грудень 2010 р. – стажування на робочому місці в рамках проекту МАГАТЕ «Вдосконалення радіотерапевтичної служби до 3D конформної променевої терапії та планування лікування на основі зображень» в Інституті онкології ім. Марії Склодовської-Кюрі, Варшава, Польща.
  • Червень-липень 2011 р. – навчальний ESTRO курс «Доказова радіоонкологія, методологічна основа та клінічне застосування», Санкт-Петербург, Росія.
  • Червень-липень 2013 р. – навчальний ESTRO курс «Мультидисциплінарний підхід в лікуванні злоякісних пухлин голови та шиї», Будапешт, Угорщина.
  • Березень 2015 р. – ТУ «Променева діагностика захворювань молочноїзалози», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика.
  • Жовтень 2017 р. – EANS (Європейський з’їзд нейрохірургів), Венеція, Італія.
  • Травень 2018 р. – ESTRO37, Барселона, Іспанія.
  • Червень 2018 р. – навчальний ESTRO курс «IMRT and other conformal techniques», Таллінн, Естонія.

Постійно беру участь у національних з’їздах та конгресах променевих терапевтів, онкологів, нейрохірургів та ендокринологів.

З 2008 по 2014 рр. працювала в Національному інституті раку лікарем з променевої терапії (Відділення дистанційної променевої терапії). З березня 2014 р. і по теперішній час – лікар з променевої терапії, онколог Всеукраїнського центру радіохірургії (КЛ «Феофанія», ДУС). Сфера моїх професійних інтересів – це радіоонкологія, нейроонкологія. Вважаю, що постійний розвиток та вдосконалення – необхідна умова існування.

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Відео з фахівцем