• Головна
  • Блог
  • Історія бібліотеки для пацієнтів клініки «Оберіг»: книги та віра, що допомагають одужати.

Історія бібліотеки для пацієнтів клініки «Оберіг»: книги та віра, що допомагають одужати.

Кілька місяців тому до клініки «Оберіг» переводом з однієї лікарні Києва у вкрай важкому стані потрапив пацієнт без свідомості. Менінгіт – діагноз для немолодої вже людини прозвучав як вирок. Проте не цього разу. Пацієнт з усіх сил боровся за життя, а ми разом із дружиною хворого лише робили все можливе, щоб вихопити шанс на одужання. І він одужував. І в реанімації, і в палаті стаціонару, сам слабкий підбадьорював усіх оточуючих, лікарів та родину і вірив.

Леонід Фінберг і лікарі клініки «Оберіг» з оновленням для бібліотеки.
Леонід Фінберг і лікарі клініки «Оберіг» з оновленням для бібліотеки.

Багато хто хвилювався про його долю. Найкращі інтелектуали та вчені, просто небайдужі провідували його та надавали підтримку. І він одужав. Повністю. Повернувся до улюбленої роботи і книжок. Саме книжки і є його життям. Тим променем, який освітлює нам вихід у найскладніших життєвих ситуаціях.

І сьогодні у нас справді світла подія – наш повністю здоровий колишній пацієнт Леонід Фінберг, головний редактор видавництва «Дух і Літера» при Києво-Могилянській академії подарував клініці близько 100 книжок видавництва, які становитимуть ядро нашої бібліотеки для пацієнтів.

Мудрі та мистецькі твори допомогли одужати Леоніду Кушелевичу, відтепер вони допомагатимуть одужати й іншим пацієнтам клініки.

Ми щиро віримо, що телевізор в палаті не лікує, лікує книга. Добро завжди повертається. Віра рятує. А ми робимо свою роботу заради таких моментів.

Направлення:
Відділення:
Клініко-консультативне відділення (Поліклініка)
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»