• Головна
  • Новини
  • 26 вересня 2008 на базі клініки «Оберіг» пройшла МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ І ЛІКУВАННЯ ОРГАНІВ БРОНХОЛЕГЕНЕВОЇ СИСТЕМИ»

26 вересня 2008 на базі клініки «Оберіг» пройшла МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ І ЛІКУВАННЯ ОРГАНІВ БРОНХОЛЕГЕНЕВОЇ СИСТЕМИ»

15 жовтня 2008 р.

26 вересня 2008 в клініці «Оберіг» за підтримки Представництва в Україні ТОВ «Olumpus Москва», вперше в Україні пройшла МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ І ЛІКУВАННЯ ОРГАНІВ БРОНХОЛЕГЕНЕВОЇ СИСТЕМИ», присвячена впровадженню в клінічну практику методу бронхоендосонографіі. Професор Kurimoto N. (St. Marianna University School of Medicine, Kawasaki, Японія) представив методику проведення ендобронхіального дослідження по японських стандарту і провів майстер-клас з виконанням трансбронхиальной тонкоголкової аспірації під контролем ультразвуку. Порзнакоміться з цією сучасною технологією і випробувати її можливості на практиці під. керівництвом професора Kurimoto N. змогли зацікавлені лікарі з Києва та регіонів України. Клініка «Оберіг» і надалі буде цілком сприяти впровадженню найсучасніших методик діагностики в клінічну практику для досягнення найкращих результатів для пацієнтів.

Направлення:
Відділення:
Клініко-консультативне відділення (Поліклініка)
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»