• Головна
  • Новини
  • А чи була операція? Міні-лапароскопічна холецистектомія тепер доступна для пацієнтів клініки «Оберіг»

А чи була операція? Міні-лапароскопічна холецистектомія тепер доступна для пацієнтів клініки «Оберіг»

17 січня 2014 р.

Холецистектомія - одне з найбільш поширених оперативних втручань в загальній хірургії. Видалення жовчного міхура (суть операції) - залишається основним методом лікування холециститу.

Хірурги клініки «Оберіг» практично повністю відмовилися від лапаротомної (відкритої) методики оперування пацієнтів з холециститом. Причина цього - очевидна: залишити на тілі пацієнта «автограф» на все життя у вигляді величезного шраму через весь живіт не хоче жоден професійний лікар , який турбується не тільки про результат самої операції, а й про якість життя пацієнта після неї. Саме тому , хірурги клініки «Оберіг» вже давно використовують лапароскопію, як основний метод вибору при оперативному лікуванні холециститу.

Хірурги клініки «Оберіг» практично повністю відмовилися від лапаротомної (відкритої) методики оперування пацієнтів з холециститом
Хірурги клініки «Оберіг» практично повністю відмовилися від лапаротомної (відкритої) методики оперування пацієнтів з холециститом

Ми не хочемо зупинятися на досягнутому, і вдосконалюємо свої технології кожен день. З недавнього часу методика міні-холецистектомії також доступна для наших пацієнтів. Суть її полягає в тому, що доступ хірург здійснює за допомогою міні-троакарів (діаметр кожного всього 3 мм!) , а це, в свою чергу , означає для пацієнта найкращий косметичний результат - у деяких випадках , розрізи навіть не вимагають накладання швів. Через кілька років у пацієнта може не залишитися і сліду від перенесеної операції.

Потрібно зауважити, що подібне оперативне втручання показане не всім пацієнтам і можливість його проведення потрібно індивідуально обговорювати з лікуючим лікарем. Наприклад , пацієнтам з надлишковою масою тіла такий міні-доступ не показаний. На жаль, такий варіант операції при холециститі може запропонувати далеко не кожен хірург через відсутність інструментарію в більшості лікарень .

Медицина – наука, що динамічно розвивається. Тому при виборі методики лікування, особливо хірургічної, потрібно враховувати всі доступні сучасній медицині альтернативи і вибирати для себе найбільш безпечну і найменш травматичну.

Якщо Ви хочете дізнатися про всі доступні альтернативи хірургічного лікування Вашого захворювання - запишіться на прийом до хірургів клініки «Оберіг» за номером телефону 521-03-03. І будьте впевнені, що Ви зможете вибрати найбільш оптимальний варіант лікування саме для Вас.

Направлення:
Загальна та абдомінальна хірургія
Відділення:
Центр хірургії
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»