З відзнакою закінчив Хабаровський Державний медичний інститут в 1996 році. Клінічну ординатуру по нейрохірургії проходив при Далекосхідному Державному медичному університеті. У 2001 році закінчив Медичну академію післядипломної освіти за спеціальністю нейрохірургія (м. Санкт-Петербург). У 2002 році додатково пройшов курс ендоскопічної хірургії хребта в Новосибірському НДІ травматології та ортопедії.

Стажувався в області нейрохірургії та хірургії хребта в провідних клініках західної Європи, у тому числі в Клініці оперативної ортопедії та хірургії хребта Hessing Kliniken (м. Аугсбург, Німеччина), нейрохірургічному відділення Emma-Klinik (м. Зелігенштадт, Німеччина), нейрохірургічній клініці університетської лікарні м . Цюріха, (Швейцарія), клініці Villa Cherubini (м. Флоренція, Італія) за наступними напрямками: мікронейрохірургія, ендоскопічна хірургія хребта, мінімально-інвазивна хірургія хребта, пункційна вертебропластика, балонна кіфопластика, лазерна поперекова дискектомія, ендопротезування міжхребцевих дисків, застосування навігаційних технологій в нейрохірургії, рухова реабілітація при захворюваннях і травмах хребта.

Крім численних стажувань маю і багаторічний практичний досвід роботи в сфері нейрохірургії. З 1996 року працював у Хабаровському міжобласному нейрохірургічному центрі, у відділенні спінальної нейрохірургії. У 2004 році, переїхавши до Києва, влаштувався працювати в Київську лікарню швидкої медичної допомоги, в нейрохірургічне відділення № 2. У своїй роботі особливо часто вдаюся до мінімально інвазивної (щадної) хірургії хребта. Широко використовую методи пункційного лікування захворювань, що супроводжуються болями в спині і шиї (наприклад, перірадикулярна терапія), що дозволяє в більшості випадків уникнути відкритої операції. Я вважаю, що операції на хребті, наприклад, при грижах дисків, необхідно робити тільки в тих випадках, в яких вони дійсно показані, після безуспішного комплексного консервативного лікування, що значно покращує результати таких операцій, адже найкраща операція - це та операція, якої вдалося уникнути.

Крім роботи захоплююся велоспортом, люблю автомобільні подорожі.

Ілляшенко Вадим Ігоревич

Відгуки про фахівця

Дуже вдячна Вадиму Ігоровичу, зібрав мій розгублений стан, уважно розглянув мій знімок і дохідливо відповів на всі мої запитання (їх було багато), і призначив мені рекомендації з лікування, і найголовніше налаштував мене на позитивний лад, що все буде добре. Дуже вам дякую.

Дар'я