Вищу медичну освіту я здобула в Тернопільській Державній медичній академії, яку закінчила з відзнакою за спеціальністю лікувальна справа. Інтернатуру я закінчила за спеціальністю хірургія (спеціалізація онкохірургія) в Київській медичній академії післядипломної освіти. Пройшла клінічну ординатуру по онкології. Наукову роботу написала на базі Інституту онкології на тему: «Саркоми молочної залози: прогностичні та предиктивні фактори».

Маю великий досвід роботи переважно у приватних клініках за принципом мультидисциплінарного індивідуалізованого європейського підходу. Працюю за європейськими стандартами та рекомендаціями National Comprehensive Cancer Network (NCCN). Є діючим член ESMO (Europien Society of Medical Oncology).

В своїй щоденній роботі керуюся важливим для мене правилом: «Дуже важливо, щоб твоя діяльність приносила благо світові, оточуючим людям (могутній той, хто служить) в зворотному випадку ти відчуєш безцільність життя. Адже в житті є 2 важливих дні – коли ти народився, і коли зрозумів для чого народився». (Рами Блект)

В житті поза роботою я - щаслива дружина та любляча мама. Своїм хоббі вважаю Східну психологію та медицину, астрологію.

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Не люблю ходити по лікарях як і багато, оскільки завжди є страх, що визначать не той діагноз. Вже таке було і було конкретно з маммологом! Але Шуліга Оксана - моя любов! Не буду розписувати проблему, з якою йшла і до чого прийшли, просто якщо є сумнів з діагнозом, йдіть до Оксани Шуліги!!!!!

Олена

Відео з фахівцем