Я закінчила Київський медичний інститут у 1986 році. З того часу почала працювати в Київській дитячій клінічній лікарні №2. Починала свій трудовий стаж лікарем педіатром. Далі навчалась в аспірантурі в Національному медичному університеті на кафедрі педіатрії №2, де і почала вивчати алергологію. Моя наукова тема була пов’язана з лікуванням атопічного дерматиту у дітей, реабілітації таких дітей в умовах сольових печер. З 1999 року почала працювати в алергологічному відділенні 2-ї дитячої лікарні.

Досвід роботи в стаціонарному відділенні клініки став незамінним для мене: кожен день я вирішувала питання діагностики, лікування та подальшої реабілітації дітей з різними алергологічними захворюваннями - бронхіальною астмою, алергічним ринітом, атопічним дерматитом.

Мій основний професійний інтерес полягає в тому, щоб мої маленькі пацієнти не були позбавлені дитячих радощів, не відчували себе хворими, могли вільно займатись спортом, мистецтвом тощо. Я дуже люблю свою сім ю, свій дім, своїх дітей, але мої пацієнти - це теж мої діти і я відповідальна за них. І – це велике щастя слухати, як вони розповідають про свої досягнення. У вільні хвилини люблю читати, мандрувати містом, люблю море, взимку вже багато років – гори, лижі.

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Я навіть не знаю, які правильні слова підібрати, щоб висловити подяку Яні Вікторівні! Вона дійсно Лікар і Спеціаліст з великої літери! Ось у кого покликання допомагати людям, напевно, від Бога! Тільки завдяки її підтримці, рекомендаціям, уважності і розумінню ми вилікували свою дівчинку! Півтора місяці нескінченних знущань...

Оксана

Відео з фахівцем