Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Колоноскопія: Мовіпреп

Колоноскопія: Мовіпреп

Якість дослідження безпосередньо залежить від якості підготовки кишечника.

Шановний пацієнте! Уважно ознайомтеся з процедурою підготовки і поставте всі запитання, які Вас цікавлять, Вашому лікарю перед початком підготовки.

Для забезпечення повного комфорту пацієнта і більш ретельного дослідження рекомендовано виконання процедури в стані медикаментозного сну. Для цього необхідно пройти консультацію анестезіолога з результатами обстежень (загальний аналіз крові, глюкоза крові, електрокардіограма). Після проведення колоноскопії під медикаментозним сном не можна сідати за кермо.

У день проведення процедури нічого не їсти; за 5 годин до процедури припинити пити!

Перед тим, як починати підготовку до дослідження, Вам необхідно придбати в аптеці:

  • Два флакони по 30 мл будь якого рідкого сиропу, що містить симетикон (Еспумізан, Боботік, Колікід);
  • Упаковку Мовіпреп (у коробці два пакети «А» і два пакети «В») 

Зверніть увагу! При підготовці кишківника НЕ МОЖНА ГОЛОДУВАТИ, а варто дотримуватись чітких рекомендацій до режиму харчування.

ЗА 3 ДОБИ ДО ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ:

ВИКЛЮЧИТИ з раціону: будь-які продукти, що містять клітковину!

МОЖНА:Каші, мак, ягоди, овочі, фрукти, зелень, бобові, гриби, насіння, зерна, горіхи, чорний хліб, молоко, ковбасні вироби, жирне м'ясо.
Слід уникати червоних та пурпурних рідин, молока, алкогольних напоїв.
Фільтрований бульйон (овочевий, м'ясний, рибний), нежирні відварені м'ясо, риба, філе птиці, яйця, твердий сир, макарони, рис, відварна картопля, сухарі з білого хліба, домашнє печиво без волокон, чай, кава, негазовані напої, фруктові соки без м'якоті, кисіль.
ДВОЕТАПНА ПІДГОТОВКА
ДЕНЬ ПЕРЕД ДОСЛІДЖЕННЯМ
ДЕНЬ ДОСЛІДЖЕННЯ
Дозволена тільки рідка прозора їжа (фільтрований бульйон, кисіль та освітлені соки без м'якоті, крім соків червоного та фіолетового кольорів, негазовані напої, чай)
15.00 (орієнтовний час) – останній прийом рідкої їжі.
Для приготування першого літра розчину: 
  • вміст одного саше А і одного саше В розчиняють у невеликій кількості води та доводять до 1 літра водою. Пацієнт має випити цей розведений розчин, запивши його додатково 1,5-2,0 літрами води або прозорої рідини протягом 2-2,5 годин (тобто 1 л протягом 1 години, по 200 мл кожні 15-20 хвилин). Час підготовки може бути збільшений, якщо пацієнту важко випити такий об’єм рідини.
  • В останню склянку рідини додати та випити розчин, що містить 30 мл симетикону.
Зранку перед процедурою (через 10-12 годин після вечірньої дози):
Прийняти другу порцію препарату.
  • вміст одного саше А і одного саше В розчиняють у невеликій кількості води та доводять до 1 літра водою. Пацієнт має випити цей розведений розчин, запивши його додатково 1,5-2,0 літрами води або прозорої рідини протягом 2-2,5 годин (тобто 1 л протягом 1 години, по 200 мл кожні 15-20 хвилин). Час підготовки може бути збільшений, якщо пацієнту важко випити такий об’єм рідини.
  • В останню склянку рідини додати та випити розчин, що містить 30 мл симетикону.
Закінчити підготовку до колоноскопії потрібно за 5годин до запланованої процедури.

Прийом Мовіпрепу необхідно закінчити за 5 годин до початку проведення колоноскопії. Після цього не їсти і не вживати рідини. 

Для якісного очищення препаратом:

  • Змінювати пропорції (зменшувати кількість рідини) НЕ МОЖНА!
  • Приймати розчин на тлі легких фізичних вправ, ходьби, бігу, нахилів і поворотів тулуба, присідань.
  • Приблизно через 1 годину після початку прийому з'являться безболісні рідкі випорожнення.
  • Випорожнення завершиться виділенням прозорої або злегка забарвленої рідини через 2-3 години після прийому останньої дози Мовіпрепу.

В ДЕНЬ ДОСЛІДЖЕННЯ:

Прибути в Клініку ЗА 1 ГОДИНУ ДО ПОЧАТКУ дослідження для оформлення медичної документації, консультації анестезіолога.

ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ КОЛОНОСКОПІЇ:

Починати прийом їжі можна не раніше, ніж через 2 години після процедури. Їсти потрібно невеликими порціями (200-300 г). Вживати можна варену, запечену або тушковану їжу.

Зверніть увагу! Записавшись  на ендоскопічне дослідження, Ви повинні будете здійснити передоплату в розмірі вартості послуг, без урахування будь-яких маніпуляцій, які можуть бути виконані в ході процедури. Рахунок потрібно оплатити протягом 24 годин з моменту здійснення запису, якщо кошти не поступають, то запис анулюється. В разі відміни за 3 доби до обстеження, кошти залишаються на авансі. В іншому випадку, кошти не повертаються.

Є два варіанти оплати:

а) При наявності «Особистого кабінету» Ви можете сплатити послугу на сайті через Особистий кабінет пацієнта.

б) В разі відсутності «Особистого кабінету» Вам буде відправлена смс з кодом  для оплати та посиланням на наш сайт, де Ви можете здійснити оплату. Якщо у Вас немає можливості сплатити послугу шляхом переведення коштів з банківської карти, Вам буде направлено рахунок з реквізитами для оплати через банк.