Алфавітний покажчик

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И I Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Пахові грижі у дітей

Лапароскопічна герніопластика методом P.I.R.S. (Percutaneous Internal Ring Suturing).
Нова можливість ефективного лікування пахових гриж у дітей, що дозволяє зменшити післяопераційний біль та зменшити термін одужання.

У Вашої дитини діагностовано пахову грижу та запропоноване оперативне втручання? Найкращим варіантом лікування буде нова методика – лапароскопічне видалення гриж, яке є «малоінвазивним» методом хірургічної корекції цієї вади розвитку. Лапароскопічні втручання виконують не крізь розріз, а крізь проколи черевної стінки з мініатюрними розрізами. Пацієнт відчуває значно менший дискомфорт після операції та швидше одужує.

Грижі у дітей – це вроджена вада, зумовлена незрощенням вагінального відростку очеревини. При збільшенні тиску на черевну порожнину (плач, затримка стулу) відбувається проникнення органів черевної порожнини – кишки у хлопчиків, а у дівчаток – і яєчника, що призводить до травмування органів, що потрапили до грижевого мішку, а при затисненні до їх відмирання. Це потребує термінового оперативного втручання, тому дитину краще оперувати одразу після встановлення діагнозу. Оптимальним терміном проведення операції є вік від трьох місяців до 5 років, в залежності від виду грижі.

При стандартному методі хірургічного лікування грижі робиться розріз в області пахового каналу, з наступним виділенням грижевого мішку з елементів сім’яного канатику. Хоча операція триває і недовго, проте все ж таки є травматичною стосовно елементів сім’яного канатика та післяопераційна реабілітація таких пацієнтів триває від 4-5 до 7 днів.

Сучасний лапароскопічний метод корекції грижі передбачає проведення оперативного втручання «без розрізу», шляхом крізьшкірного ушивання внутрішнього пахового кільця крізь один прокол в області пупку, діаметром 3-5 мм. Не менш важливим елементом даного оперативного втручання є те, що є можливість оглянути протилежне пахове кільце і при наявності факторів, що сприяють розвиткові грижі з другого боку, виконується одномоментна корекція з двох боків.

Перевагою даної методики є також косметичний та естетичний вигляд після оперативного втручання. А також цей метод корекції гриж настільки мало травматичний, що пацієнт вже за кілька годин може бути виписаний додому.

Телефонуйте:

(044) 521 30 03

(099) 521 30 03

(073) 521 30 03

Направлення:
Дитяча хірургія
Відділення:
Педіатрична служба, Центр інноваційних технологій в дитячій хірургії та урології
Теги:
лапароскопія у дітей, пластика методом P.I.R.S, Універсальна клініка «Оберіг»