В 1994 році, після закінчення Національного Медичного Університету ім. О.О. Богомольця, я почав працювати дитячим анестезіологом-реаніматологом на базі дитячої клінічної лікарні №1. Пропрацювавши там більше 15 років, отримав величезний досвід робот з дітьми та їх батьками, один час, виконував обов’язки завідуючого відділення анестезії. Попри свої досягнення, я не переставав навчатися і підвищувати свою кваліфікацію. Так, в 1999 році пройшов курс тематичного удосконалення по дитячій нефрології на кафедрі нефрології НМАПО ім. П.Л. Шупика. В 2011 році прослухав курси по анестезіологічному забезпеченню лапороскопічних операцій в Москві. Після цього відвідав майстер-клас по анестезіологічному забезпеченню лапороскопічних і торакоскопічних операцій у дітей в рамках відкритого конгресу педіатрів Росії.

До того, як я почав працювати в команді Педіатричної служби клініки «Оберіг», я також мав досвід роботи лікарем швидкої допомоги (2002-2004 роки), що допомогло мені набути стійкості до стресу і миттєвої реакції у будь-якій непростій ситуації.

Окрім роботи захоплююсь риболовлею, грою в преферанс. Друзі і знайомі стверджують, що я педантичний, хоча це, мабуть, не погана якість для анестезіолога.

Бінецький Євген Анатолійович
Бінецький Євген Анатолійович

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Євген Анатолійович - прекрасна людина і чудовий фахівець. Шалено вдячний за Вашу роботу. Післяопераційний період пройшов безболісно.

Олексій