В 1994 році, після закінчення Національного Медичного Університету ім. О.О. Богомольця, я почав працювати дитячим анестезіологом-реаніматологом на базі дитячої клінічної лікарні №1. Пропрацювавши там більше 15 років, отримав величезний досвід робот з дітьми та їх батьками, один час, виконував обов’язки завідуючого відділення анестезії. Попри свої досягнення, я не переставав навчатися і підвищувати свою кваліфікацію. Так, в 1999 році пройшов курс тематичного удосконалення по дитячій нефрології на кафедрі нефрології НМАПО ім. П.Л. Шупика. В 2011 році прослухав курси по анестезіологічному забезпеченню лапороскопічних операцій в Москві. Після цього відвідав майстер-клас по анестезіологічному забезпеченню лапороскопічних і торакоскопічних операцій у дітей в рамках відкритого конгресу педіатрів Росії.

До того, як я почав працювати в команді Педіатричної служби клініки «Оберіг», я також мав досвід роботи лікарем швидкої допомоги (2002-2004 роки), що допомогло мені набути стійкості до стресу і миттєвої реакції у будь-якій непростій ситуації.

Окрім роботи захоплююсь риболовлею, грою в преферанс. Друзі і знайомі стверджують, що я педантичний, хоча це, мабуть, не погана якість для анестезіолога.

Бінецький Євген Анатолійович
Бінецький Євген Анатолійович

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Чудовий доктор. Перед операцією дитині все покроково розповів, пояснив, дохідливо, простими словами розповів, що буде відбуватися під час операції, як підготувати дитину до цього, батьків морально підготував. А також що робити після, все до кожної дрібниці. Уважний до найменших деталей. Завдяки доктору, ми йшли на операцію...

Анна