У 1990 році закінчив педіатричний факультет Київського медичного інституту. У 1990-1991 рр. проходив інтернатуру за спеціальністю «дитяча ортопедія і травматологія» на базі ДСКЛ №14 «ОХМАТДИТ», а в 1994-1996 рр. – клінічну ординатуру за фахом «дитяча ортопедія і травматологія» в КМАПО на базі ДСКЛ №1. У 1990-1994 рр. працював лікарем ортопедо-травматологічного відділення ДСКЛ №14 «ОХМАТДИТ», а після закінчення ординатури, починаючи з 1996 р. – лікарем ортопедо-травматологічного відділення НДСЛ «ОХМАТДИТ».

Маю численні сертифікати та дипломи учасника міжнародних, республіканських з'їздів, конференцій, симпозіумів, тренінгів, майстер-класів з ортопедії і травматології, пластичної хірургії кінцівок, спортивної травми, краніо-сакральної терапії, фізіотерапії, ортезування, як в нашій країні, так і за кордоном.

У 1995 р. брав участь в Зальцбурзьких Корнелльських семінарах з ортопедії і травматології, які проводилися провідними професорами Корнелльського університету. У 1999 р. пройшов клінічне стажування в Дослідницькому центрі травматології AUVA і Інституті експериментальної і клінічної травматології ім. Людвіга Больцмана на базі лікарні ім. Лоренца-Бьолера (Відень, Австрія). У 1998-2002 рр. пройшов 4 цикли (повний курс) навчання з краніо-сакральної терапії від викладачів Інституту краніо-сакральної терапії (Цюріх, Швейцарія) і КМАПО. У 2018 р. брав участь в Меді тренінгах з флебології (Байройт, Німеччина).

Член Асоціації ортопедів-травматологів України.

Досліджую тему сучасного підходу до діагностики та консервативного лікування вроджених і набутих деформацій опорно-рухового апарату у дітей із застосуванням інноваційних методів ортезування та фізіотерапії; впровадження передових методик і технологій функціональних іммобілізіруючих і стабілізуючих пов'язок.

Все життя активно займаюся спортом. Майстер спорту СРСР з фехтування на шпагах, 1-й розряд з плавання. Серед моїх захоплень – гірські лижі, віндсерфінг, дайвінг, сноркел, верхова їзда, велосипед, ролики, вітрильний спорт. Люблю подорожі, образотворче мистецтво, архітектуру, музику, філателію і нумізматику.

Володію англійською та німецькою мовою.

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Відео з фахівцем