У 2013 р. закінчила Медичний факультет №3 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Отримала диплом за спеціальністю «Педіатрія» з відзнакою (середній бал – 5,0). В 2013-2016 рр. проходила навчання в магістратурі кафедри дитячої хірургії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, а також інтернатуру за спеціальністю «Дитяча хірургія». З 2016 р. по теперішній час – аспірант кафедри дитячої хірургії НМУ імені О.О.Богомольця.

В період з листопада 2017 р. по листопад 2018 р. працювала хірургом стажером у дитячій спеціалізованій лікарні Арманд Труссо, м. Париж, де виконала 277 самостійних операцій і асистенцій, серед яких відкриті та ендоскопічні втручання у сфері абдомінальної, торакальної, судинної хірургії, мініінвазивної урології, пластичної та онкохірургії, із застосування новітнього ендоскопічного обладнання, 3D візуалізації, сучасних технологій зупинки кровотечі та накладання анастомозів.

В 2011-2013 рр. працювала медичною сестрою анестезистом у відділенні анестезіології Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ». Проходила стажування закордоном: у відділеннях дитячої хірургії Університетської клініки м. Женева, Швейцарія (2012 р.) та клініки Матері та Дитини м. Ліон, Франція (2014 р.). Навчалась на курсах тематичного удосконалення: «Організація наукових досліджень», Національний медичний університет імені О.О. Богомольця (2014 р.); «Базовий практичний курс по дитячій лапароскопічній хірургії», Універсальна клініка «Оберіг» (2014 р.).

Член Європейської асоціації дитячих урологів.

Вільно володію англійською, французькою, арабською мовами.

Маю 43 наукові публікації: з них статті у закордонних виданнях – 5, статті у фахових виданнях ДАК України – 16, патенти на винаходи України – 3. Брала участь у багатьох науково-практичних конференціях, в тому числі в Німеччині, Франції, Польщі, Грузії, Болгарії.

Лауреат премії Національної академії медичних наук України та Асоціації медичних вищих учбових закладів України за значні успіхи в науковій діяльності.

Переможець (диплом І ступеня) IІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у галузях «Клінічна медицина» (2011/2012 н.р.).

У вільний від роботи час займаюсь фізичним та духовним самовдосконаленням. Йога та плавання допомагають відновитись після трудових буднів.

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Выражаю искреннюю благодарность детскому врачу-хирургу Джуме Кристине Ахмадовне за успешно проведенную операцию методом лапароскопии. Кристина Ахмадивна имеет большой опыт в использовании данной методики. Это врач от Бога, врач с большой буквы, профессионал своего дела, замечательный человек - пример для подражания, редкос...

Марія

Відео з фахівцем