Я закінчила в 2001 році Київський медичний інститут. У 2005 році стала аспіранткою кафедри дерматовенерології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. У 2010 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Урахування змін церебральної гемодинаміки у хворих на вогнищеву алопецію».

Я постійно беру участь у конгресах і з'їздах дерматовенерологів і косметологів, у тому числі міжнародних. У 2011 році відвідала 2-й Континентальний конгрес дерматологів і 4-й Всеросійський конгрес дерматовенерологів (м. Санкт-Петербург). У тому ж році пройшла навчання з дерматоскопії. Останні 2 роки беру участь у проекті «Євромеланома». У 2012 році відвідала 21-й Всесвітній Конгрес Європейської Академії дерматології і венерології (Чехія, м. Прага).

Практично відразу після закінчення інституту (в 2002 році) почала працювати практикуючим лікарем в Шкірно-венерологічному диспансері № 3. На даний момент намагаюся більш глибоко працювати над проблематикою лікування акне і демодекозу, яка стає все більш актуальною для пацієнтів різних вікових груп.

Головним принципом моєї клінічної роботи є індивідуальний і щадний підхід до лікування кожного пацієнта. Завжди кажу, що я щаслива людина, тому, що займаюся справою, яку люблю. Крім роботи, моє найголовніше досягнення і щастя в житті - це мій син. Намагаюся по життю йти з оптимізмом, усмішкою і турботою про своїх найдорожчих і близьких людях – свою сім'ю.

Люблю літературу, спорт, подорожі, активний спосіб життя.

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Супер доктор!

Артурас

Відео з фахівцем