З радістю та величезним бажанням отримав вищу медичну освіту в Національному медичному університеті ім. А.А. Богомольця, який я закінчив у 1984 році. Практично відразу після закінчення навчання вирішив присвятити своє трудове життя діагностичної спеціальності - рентгенології, я доклав для цього багато зусиль і жодного разу не пошкодував про шлях, який вибрав, так робота приносить неймовірне задоволення.

Починав свій професійний шлях у Києві (1986 рік) науковим співробітником інституту рентгенорадиологии та онкології, де пощастило працювати в колективі відданих своїй справі фахівців, прекрасних людей, хороших товаришів. Через кілька років у Києві відкрили Міський консультативно-діагностичний центр, оснащений складним, сучасним обладнанням, де була можливість впроваджувати нові діагностичні технології. Мене запросили туди на посаду лікаря-рентгенолога, де я працював до 1988 року. Бажання професійно зростати привело мене до Військово-медичного управління Служби безпеки України, де я працював на посаді начальника рентгенологічного відділення діагностичного центру до 2010 року і отримав не тільки професійний, але й колосальний життєвий досвід. Незважаючи на напружений ритм роботи, була можливість відвідувати спеціалізовані конференції, проходити стажування, в тому числі неодноразово за кордоном. Серед напрямків роботи була загальна рентгенодіагностика, комп'ютерна томографія, мамографія.

У 1999 і 2004 проходив тематичне удосконалення з комп'ютерної томографії. У 1998 році - первинну школу по магнітно-резонансної томографії (Прага, Чехія). У 2000 році - курси тематичного удосконалення по цифровій радіології (Грац, Австрія). Моє життєве кредо постійно допомагає мені по життю. Готовий поділитися ним: мрія здійснитися, якщо докласти багато зусиль і дуже вірити, що ці зусилля не марні. Мріяти дуже корисно для здоров'я, я впевнений в цьому на 100%!

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Відео з фахівцем