Я закінчила Національний медичний університет ім. академіка О.О.Богомольця. В 1990 році пройшла спеціалізацію з онкології на кафедрі онкології Київської медичної академії післядипломної освіти. Систематично проходила передатестаційні цикли з онкології на базі кафедри онкології КМАПО та послідовно складала теоретичні іспити для присвоєння другої, першої та вищої кваліфікаційної категорії лікаря-онколога. У 1999 році була присвоєна вища кваліфікаційна категорія лікаря-онколога, яка мною систематично підтверджувалась після проходження передатестаційних курсів на базі кафедри онкології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, востаннє – у грудні 2015 року.

З 1988 до 1999 року працювала на посаді лікаря-онколога відділення системних пухлинних захворювань Українського науково-дослідного інституту онкології та радіології МОЗ України. З 1999 року по 2017 рік працювала на посаді наукового співробітника та старшого наукового співробітника Інституту експериментальної патології, онкології та радіобіології ім. Р.Є. Кавецького Національної Академії Наук України, та, за сумісництвом, у Київському міському клінічному онкологічному Центрі, а також у Національному медичному університеті імені академіка О.О.Богомольця.

Крім лікувальної та консультативної роботи, у коло моїх зобов’язань входять наукові дослідження, що базуються на клінічному матеріалі. Спектр моїх наукових інтересів – лікування злоякісних лімфом, хіміотерапія різних локалізацій солідних новоутворень, профілактика та корекція ускладнень хіміо-променевої терапії, паліативне та симптоматичне лікування термінальних стадій перебігу пухлинного процесу.

Методична робота посідає важливе місце у моїй діяльності. У співавторстві з професіоналами у галузі експериментальної та клінічної онкології мною підготовлені до друку довідково-інформаційні системи, методичні рекомендації, монографії та посібники з питань хіміотерапії злоякісних новоутворень, супортивної терапії, корекції ускладнень хіміо-променевої терапії, знеболювальної терапії онкологічних хворих.

Брала участь у 42 багатоцентрових міжнародних клінічних випробуваннях у якості головного дослідника та співдослідника. Важливою частиною моєї роботи вважаю клінічні випробовування вітчизняних протипухлинних препаратів та засобів супроводу. Результати досліджень стали основою 116 публікацій.

Хобі – плетіння мережива та подорожі. Люблю котиків! Життєве кредо – бути поруч.

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Ольга Володимирівна - прекрасний лікар, і неймовірна людина. Дуже задоволені консультацією, увагою. Онкологія - це завжди складно, перш за все, психологічно, Ольга Володимирівна допомогла моїй мамі повірити, що одужання можливо.

Оксана

Відео з фахівцем