В 2004 р. став студентом НМУ ім. О.О. Богомольця. З 2006 р. працював медбратом у відділенні анестезіології і інтенсивної терапії Київській міській клінічній лікарні №17. В 2010 р. закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, після закінчення проходив інтернатуру в КМКЛ №17 у відділенні політравми, торакальної хірургії і ендоскопічному відділенні.

Під час проходження інтернатури відвідував також ендоскопічні відділення на базі КМКЛ №18, Національного інституту рака, Інституту фтизіатрії і пульмонології, Київської лікарні швидкої медичної допомоги, де навчався у провідних фахівців. Після проходження інтернатури працював у відділенні політравми і ендоскопічному відділенні КМКЛ №17. Далі приєднався до команди фахівців клініки «Оберіг».

Цікавлюся ендоскопічним дослідженням трахео-бронхіального дерева, малоінвазивними ендоскопічними втручаннями трахеї та бронхів, також беру участь у веденні пацієнтів, що з тих чи інших причин мають порушення функції верхніх дихальних шляхів і ротоглотки.

Окрім медицини маю досить багато інтересів у сфері розробки і прототипування тих чи інших технічних засобів, дуже полюбляю «працювати руками». Вважаю, що можливо все, головне бажання і трохи терпіння.

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Відео з фахівцем