Я закінчила з відзнакою Київський медичний інститут ім. О.О. Богомольця в 1985 році за спеціальністю «лікувальна справа», субординатуру проходила за спеціальністю «хірургічні хвороби». Інтернатуру проходила на базі лікарні №14 м. Києва (зараз – Олександрівська лікарня) за спеціальністю «оториноларингологія».

З квітня 1989 р. стала співробітником відділення запальних захворювань ЛОР-органів Інституту отоларингології ім. О. С. Коломійченка. За час навчання в інтернатурі і роботи у Інституті отоларингології набула досвіду консервативного та хірургічного лікування пацієнтів з різноманітною патологією порожнини носа, навколоносових пазух, глотки, гортані, вуха. У 1997 р. захистила кандидатську дисертацію, присвячену проблемі консервативного лікування хронічного гнійного гаймориту. З 2005 є провідним науковим співробітником відділення запальних захворювань ЛОР-органів. Зараз працюю над докторською дисертацією, в якій вивчаю можливості підвищення ефективності діагностики і лікування грибкових синуситів. У 2000 р. на з’їзді Українського науково-медичного товариства отоларингологів я була обрана членом президії правління товариства.

Я ніколи не нехтувала можливістю підвищити власну кваліфікацію, відвідавши той чи інший науково-практичний семінар або тематичний курс. За час своєї лікарської кар’єри я відвідала багато країн, де брала участь в роботі різних наукових подій. Зокрема, в 1997 році була учасником ІІІ Російського курсу «Сучасна ендоназальна функціональна хірургія» (м. Ярославль, Росія). В 2000 році виступала із доповіддю на 4 Європейському конгресі отоларингологів в Берліні (Німеччина). В 2004 році пройшла інструктивні курси: «Ринопластика», «Функціональна ендоскопічна хірургія порожнини носа і навколоносових пазух», «Помилки та ускладнення у функціональній ендоскопічній хірургії порожнини носа і навколоносових пазух». В 2005 році пройшла майстер-класи за темами: «Ендоскопічна мікрохірургія порожнини носа, навколоносових пазух і основи черепа»; «Ринопластика» (Мілан, Італія).

В практичній роботі особливе зацікавлення викликає функціональна ендоскопічна хірургія порожнини носа і навколоносових пазух. Саме тому відвідувала так багато практичних курсів і семінарів за цими темами.

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Подяка доктору Зарицька Ірина Станіславівна. Чудова і чуйна людина, фахівець своєї професії. Добра і миру Вам!

Юрій

Відео з фахівцем